Sorum var Kızlar nişan mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nursen40 tarafından oluşturulan Kızlar nişan mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 918 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nişan mi
Konbuyu başlatan Nursen40
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben bilmiyordum kuzum kusura bakma lütfen
Allah'ım yardımcın olsun inşaallah dualarım seninle 🤲
Estağfurullah kuzum ne kusuru teşekkür ederim Allah razı olsun ama cidden çok zor bişi tek başına olmak hayatımi tek başına düzene soktum evimi tek başıma kurdum bebeğim ile ilgili de herşeyi tek başıma yaptım kolay olmadı ama inanıyorum ki biz kadınlar güçlüyüz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Estağfurullah kuzum ne kusuru teşekkür ederim Allah razı olsun ama cidden çok zor bişi tek başına olmak hayatımi tek başına düzene soktum evimi tek başıma kurdum bebeğim ile ilgili de herşeyi tek başıma yaptım kolay olmadı ama inanıyorum ki biz kadınlar güçlüyüz
Aynen kuzum rabbim bir şekilde yardım ediyor bu durumdan sağ sağlim kurtulursun inşallah evlatlarınla huzurlu mutlu bir yaşam sürersin inşallah hep

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum rabbim bir şekilde yardım ediyor bu durumdan sağ sağlim kurtulursun inşallah evlatlarınla huzurlu mutlu bir yaşam sürersin inşallah hep
Amin inşallah canım vallah ailelerinizin kıymetini bilin evet bazen siniyorlar ama yinede onlardan başka kimse olmuyor su hayatta 😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar