Sorum var KIZLAR NOLUR DUA EDİN

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SADECE ÖZLEM tarafından oluşturulan KIZLAR NOLUR DUA EDİN başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,358 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı KIZLAR NOLUR DUA EDİN
Konbuyu başlatan SADECE ÖZLEM
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SADECE ÖZLEM
32. Haftamıza girdik bu sabah saat 9 da uyandım karnım tok bol bol su içtim yürüdüm çikolata ve tatlı türleri yedim ama bebeğimin ne hareketi ne tekmesi yok sabahtandır dr umu aradım gel dedi dua edin inş kötü bişey yoktur ya😢😢😢
Canm benm sakin ol Allahın izniyle bişey olmaz inşllh uyuyordur blki minik

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
32. Haftamıza girdik bu sabah saat 9 da uyandım karnım tok bol bol su içtim yürüdüm çikolata ve tatlı türleri yedim ama bebeğimin ne hareketi ne tekmesi yok sabahtandır dr umu aradım gel dedi dua edin inş kötü bişey yoktur ya😢😢😢
Kötü düşünme kuzum uyuyordur belki iyi düşün ki iyi olsun cnm hayırlı haberler le gel balım

SADECE ÖZLEM

Kayıtlı Üye
rank
Hmm anladım kuzum ege umut mu
Yok canım odak tıp müfit bey var o çok iyi valla sadece içimize su serpsin diye 200 tl yi gözden geçiriyoruz ve de minniğimizi renkli ultrasyonda gösteriyor diye baba da bizle ultrasyona geliyor diye arada ona gidioz

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Yok canım odak tıp müfit bey var o çok iyi valla sadece içimize su serpsin diye 200 tl yi gözden geçiriyoruz ve de minniğimizi renkli ultrasyonda gösteriyor diye baba da bizle ultrasyona geliyor diye arada ona gidioz
Anladım kuzum geçmiş olsun

Tüm sayfalar yüklendi.