Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,658 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Atedime 10 gün var 3 4 gündür ara ara kasık ağrım var batıyo neden olabilir yani sadece gebeliğe bağlı olmaz demi nolur olmaz deyin yaa korkuyorum ☹️ ne mental olarak ne de fiziksel olarak buna hazır değilim

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Atedime 10 gün var 3 4 gündür ara ara kasık ağrım var batıyo neden olabilir yani sadece gebeliğe bağlı olmaz demi nolur olmaz deyin yaa korkuyorum ☹️ ne mental olarak ne de fiziksel olarak buna hazır değilim
Canım sen yeni doğum yapmıştın değil mi bende dört ay önce doğum yaptım benim de bu ay kasıklarım acayip ağrıyordu test yaptım negatifti sonra da regl oldum zaten çok şükür istersen bi test yap yine de

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen yeni doğum yapmıştın değil mi bende dört ay önce doğum yaptım benim de bu ay kasıklarım acayip ağrıyordu test yaptım negatifti sonra da regl oldum zaten çok şükür istersen bi test yap yine de
Yok oğlum 2 yaşında ama çok yıprattı oyüzden çok korkuyorum 10 gün var daha test yapsam çıkarmı bilemedim yani sadece gebelik değildir demi enfeksiyon falandır
Bu arada sen nasılsın iyimisin çocuklar falan toparlandınız mı biraz

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Korunmasız ilişki oldu mu canım ayıptır sorması? Enfeksiyon da olabilir ama eğer korunmasız ilişki oldu ise gebelikte olabilir

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Adetle gebelik belirtileri birbirine çok benziyor genelde canım. Allah gönlüne göre versin inşallah
Saol canım inşallah teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Regl olucaksin diyede ola bilir ya arada canim.bende oluyodu yok hayir 10 gun varsa cikmaz daha merak edme srres yapma iyi olur korunmuyomuydun ki canim
Geri çekilmeye korunuyoduk spiral taktıramıyorum tutmuyo bende emzirdiğim için doğum kontrol de kullanamıyorum öyle kaldım valla yaa inşallah yoktur

Regl olucaksin diyede ola bilir ya arada canim.bende oluyodu yok hayir 10 gun varsa cikmaz daha merak edme srres yapma iyi olur korunmuyomuydun ki canim
Geri çekilmeye korunuyoduk spiral taktıramıyorum tutmuyo bende emzirdiğim için doğum kontrol de kullanamıyorum öyle kaldım valla yaa inşallah yoktur

Korunmasız ilişki oldu mu canım ayıptır sorması? Enfeksiyon da olabilir ama eğer korunmasız ilişki oldu ise gebelikte olabilir
Geri çekilmeyle korunuyoduk ama yumurtlama günüme denk gelmiş olabilir oyüzden biraz tedirgin oldum

廾 azalᏝ

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım inşallah teşekkür ederim 🥰

Geri çekilmeyle korunuyoduk ama yumurtlama günüme denk gelmiş olabilir oyüzden biraz tedirgin oldum
Canım seni korkutmak gibi olmasın ama geri çekilme korunma yöntemi değil çünkü ara ara sperm zaten kaçıyor yumurtaya, zaten hamilelik için de bir spermin döllemesi yetiyor bence gebelik istemiyorsan bundan sonra başka yöntemlerle kendini garantiye al

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Canım seni korkutmak gibi olmasın ama geri çekilme korunma yöntemi değil çünkü ara ara sperm zaten kaçıyor yumurtaya, zaten hamilelik için de bir spermin döllemesi yetiyor bence gebelik istemiyorsan bundan sonra başka yöntemlerle kendini garantiye al
Biliyorum kuşum yaa biliyorum ama spiral taktıramıyorum tutmuyo durmuyo doğum kontrol hapı yutamıyorum hala emziriyorum prezervatifler de çok güvenli değil yırtıldığı için korkuyorum ay valla napcam bilmiyorum

Canm bazen adete yakında oluyo kasık ağrısı
İnşallah öyledir canım benim teşekkür ederim 🌸

Tüm sayfalar yüklendi.