Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Minik prensim tarafından oluşturulan Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,662 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar nolur içimi rahatlattın 🙁🙁
Konbuyu başlatan Minik prensim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Minik prensim

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ayy yaa az önce evi hangimiz süpürcem tartışması yaşadık oğlumla evi b*k götürüyor bi taraftan yapmaya başlıyorum sona gelene kadar en baştaki yaptığım oda darmadağın yoruldum bu döngüden sadece kendimi hiç hazır hissetmiyorum çok zor Bi çocuk oğlum aşırı inat herşeye bağırır ağlar oyüzden henüz hazır değilim ☹️☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sen nasılsın iyimisin prenses baya büyümüştür kıyamam kayrayla nasıl araları anlaşıyolarmı 🥰🌸🌸🌸

Sen nasılsın iyimisin prenses baya büyümüştür kıyamam kayrayla nasıl araları anlaşıyolarmı 🥰🌸🌸🌸
3 aylık oldu teyzesi 2 gün önce kayra gelip gidip öpüyor kardeş diyor görsen yada bazen yanına gelip abisi abisi diyor yani abicim demek istiyorda dili dönmüyor pek 😂😂. Bizim kızıda gör kayraya resmen kahkaha atıyor kayra ne yapsa gülüyor ona .

Bende sprial taktırdığımı günden beri bir değişim 😂😂. Eşimin aklına uydum ayın 25 ini iple çekiyorum görsen bir stres var bende bir stres var ay Allahım 🤦🏻‍♀️

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık oldu teyzesi 2 gün önce kayra gelip gidip öpüyor kardeş diyor görsen yada bazen yanına gelip abisi abisi diyor yani abicim demek istiyorda dili dönmüyor pek 😂😂. Bizim kızıda gör kayraya resmen kahkaha atıyor kayra ne yapsa gülüyor ona .

Bende sprial taktırdığımı günden beri bir değişim 😂😂. Eşimin aklına uydum ayın 25 ini iple çekiyorum görsen bir stres var bende bir stres var ay Allahım 🤦🏻‍♀️
Kıyamam maşallah büyümüş yaa prenses kızım 🥰🌸hakkında hayırlısı olsun inşallah bitanem 🥰 hülya nasıl var mı haberin uzun zamandır giremedim taşınma süreci falan biraz yordu valla

AYŞENUR🦋

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kıyamam maşallah büyümüş yaa prenses kızım 🥰🌸hakkında hayırlısı olsun inşallah bitanem 🥰 hülya nasıl var mı haberin uzun zamandır giremedim taşınma süreci falan biraz yordu valla
Hülya en son konuştuğumıda işe girmişti canım çalışıyordu umuta da annesi bakıyormuş bir kaç gündür bende konuşmadım yalan olmasın şimdi.

H.abbaszade

Kayıtlı Üye
rank
Saol canım inşallah teşekkür ederim 🥰

Geri çekilmeye korunuyoduk spiral taktıramıyorum tutmuyo bende emzirdiğim için doğum kontrol de kullanamıyorum öyle kaldım valla yaa inşallah yoktur

Geri çekilmeye korunuyoduk spiral taktıramıyorum tutmuyo bende emzirdiğim için doğum kontrol de kullanamıyorum öyle kaldım valla yaa inşallah yoktur

Geri çekilmeyle korunuyoduk ama yumurtlama günüme denk gelmiş olabilir oyüzden biraz tedirgin oldum
ALLAH GONLUNE GORE VERSIN . ISPIRAL NEDEN DURMUYO KI YA BU KORUNMADA BAWA BELA OLDU HAA

Minik prensim

Kayıtlı Üye
rank
Bende sevindim valla kuzum en azından kafası dağılır onunda
Aynen öyle valla canım benim

ALLAH GONLUNE GORE VERSIN . ISPIRAL NEDEN DURMUYO KI YA BU KORUNMADA BAWA BELA OLDU HAA
İnşallah canım benim bilmiyorum tutmuyo nasıl koruncam bende şaştım valla

İnşallah canım benim bilmiyorum tutmuyo nasıl koruncam bende şaştım valla

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Ayy yaa az önce evi hangimiz süpürcem tartışması yaşadık oğlumla evi b*k götürüyor bi taraftan yapmaya başlıyorum sona gelene kadar en baştaki yaptığım oda darmadağın yoruldum bu döngüden sadece kendimi hiç hazır hissetmiyorum çok zor Bi çocuk oğlum aşırı inat herşeye bağırır ağlar oyüzden henüz hazır değilim ☹️☹️

Benim kızda aynı öyle bende 3 tane var halimi sen düşün üstelik şuan babaları bile yok yanımda 😣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar