Kızlar oğlum göğsümü aşırı ısırıyor 🙄

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Alyaa🌷🌷 tarafından oluşturulan Kızlar oğlum göğsümü aşırı ısırıyor 🙄 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 621 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Kızlar oğlum göğsümü aşırı ısırıyor 🙄
Konbuyu başlatan Alyaa🌷🌷
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum iki diş birden çıkardı aşırı huysuz durmadan agliyo ve göğsümü o kadar ısırıyor ki kanatircasina🙄lütfen yardım edin ben tepki verince de bi daha emmedi 🤦ne yapmam gerekiyor bu durumu yaşayan arkadaşlarim yazabilir mi 🥴

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar oğlum iki diş birden çıkardı aşırı huysuz durmadan agliyo ve göğsümü o kadar ısırıyor ki kanatircasina🙄lütfen yardım edin ben tepki verince de bi daha emmedi 🤦ne yapmam gerekiyor bu durumu yaşayan arkadaşlarim yazabilir mi 🥴
Bizim de iki disimiz var ve çok isiriyo bende bağırınca oyun saniyo gülüyor niye senin ki bıraktı ki korktu mu acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayrada bir ara baya yapıyordu artık kanıyprdu ben canımın acısını belli edince daha çok yapıyordu artık ısırınca tepki vermeyip ona bakmamaya başladım çünkü ısırıp gözleirni bana dikiyordu bakıyor muyum diye 1 haftada bıraktı o huyunu

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi canım göğüs ısırmasını bilmem de ama benim çocuğumun Bir haftadır iki tane dişi çıkmış bacağımı gördüğü gibi direk yapışıyor ısırmak istiyor bu Bebeklerin dişi çıktığı gibi Demek ki ısırmaya meyilli oluyorlar Yani diyeceğim dişi kaşınıyor ama eline her şey veriyorum o benim bacağımı tercih ediyor ısırmak için😂😂

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Vallahi canım göğüs ısırmasını bilmem de ama benim çocuğumun Bir haftadır iki tane dişi çıkmış bacağımı gördüğü gibi direk yapışıyor ısırmak istiyor bu Bebeklerin dişi çıktığı gibi Demek ki ısırmaya meyilli oluyorlar Yani diyeceğim dişi kaşınıyor ama eline her şey veriyorum o benim bacağımı tercih ediyor ısırmak için😂😂
🙄😂😂😂😂

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank
Kayrada bir ara baya yapıyordu artık kanıyprdu ben canımın acısını belli edince daha çok yapıyordu artık ısırınca tepki vermeyip ona bakmamaya başladım çünkü ısırıp gözleirni bana dikiyordu bakıyor muyum diye 1 haftada bıraktı o huyunu
Ben bağırdım oda korktumu acaba ya bilemedim emmiyo 🥴🥴inşallah oda Kayra gibi bırakır ya vallahi çok acitiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizim de iki disimiz var ve çok isiriyo bende bağırınca oyun saniyo gülüyor niye senin ki bıraktı ki korktu mu acaba
Seninki bi diş çok acı vermiyo demekki ya kız benimkini çok kötü ısırdı kanattı resmen ya nasıl sivri dişleri alttaki ikisi çıkmış şimdi de üstten iki tane cikariyo onalrda çıkarsa vay halime 🤦🙄

Minnakkız

Kayıtlı Üye
rank
Ben bağırdım oda korktumu acaba ya bilemedim emmiyo 🥴🥴inşallah oda Kayra gibi bırakır ya vallahi çok acitiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Seninki bi diş çok acı vermiyo demekki ya kız benimkini çok kötü ısırdı kanattı resmen ya nasıl sivri dişleri alttaki ikisi çıkmış şimdi de üstten iki tane cikariyo onalrda çıkarsa vay halime 🤦🙄
Gerçekten vay halimize bide ısırıp cekistiriyo gözümün içine baka baka huy olunca birakamiyolar bide aklı erince gidip gelip isiriyolar😃

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Oyun sanıyorlar canım bir süre sonra geçecek sert tepki verme ister istemez oluyor can acısından ama tepkisiz kalmaya çalış

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar