"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan \"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 118 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı \"KIZLAR OGLUMUN ATESİ AYNI
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben iki defa acile götürdüm bişey demediler ondan ilerledi bronşite çevirdi erken müdahale etselerdi böyle olmaz sende iyi bak canm üzerinde dur ilerlemesin rabbim yardımcınız olsun 🙏
Küçük çocuğu acile götürmek çok yanlış Cidden bilmiyorlar çünkü canım en iyisini çocuk doktoru biliyor . Ben o yüzden ufak bir şey de olsa çocuk doktoruna götürüyorum

Küçük çocuğu acile götürmek çok yanlış Cidden bilmiyorlar çünkü canım en iyisini çocuk doktoru biliyor . Ben o yüzden ufak bir şey de olsa çocuk doktoruna götürüyorum
Şimdi ateşi çıktığı için mecbur götürmek zorunda kaldık erken tarihe randevu bile vermiyorlar ama boşa götürmüş olduk yani bize ders oldu cidden

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Şimdi ateşi çıktığı için mecbur götürmek zorunda kaldık erken tarihe randevu bile vermiyorlar ama boşa götürmüş olduk yani bize ders oldu cidden
Ah ah çocuk doktorunun randevulu olması kadar saçma bir şey yok ya 🤦🏻‍♀️. Çok geçmiş olsun canım benim

Tüm sayfalar yüklendi.