Kızlar özledim sizi 😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar özledim sizi 😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,077 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar özledim sizi 😍😍😍
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
Sağol canım ben kendi adıma yazıyim iyiyim seni gördüm daha iyi oldum sen nasilsin ben 30+6 haftalık hamileyim her annede olduğu gibi ağrılar uykusuzluklar migdede yanma arada aile de bana karşı küsen ler oldu benim hiç suçum yokken ama bu zor animda anladım ki sadece evlatlarım ve rabbim varmış yanımda çok şükür çok iyiyim yeni yılda Allah çaresiz bırakmasın kimseyi yanlız olan analara yardım etsin inşallah çok öpüyorum seni sevgiler canım 🙏💕❤️💐

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
Aleyküm selam kuşum iyim çok şükür sende iyisindir insaAllah 🧡🤲 bnde 45qün önce doqum yaptım kızım iyi çok şükür hayat fewkalade buqün awmdeydik eşim cocuklarla kırkımızı atmaya qittik 😅 snra ewe qeldik nexfiliksde dizi izledik. Twde bisey bulamadqmzda hayat nexfiliks te qeciyo bizim oqlumda çok sewiyor sinema ortami qibi mis dışarda kar war erzurum eksi 20lerde 🥶

Esma nur ktbs

Kayıtlı Üye
rank
Vallaha durum bildiğin gibi idare ediyoruz bebeklerle kimi içerde kimi dışarda uğraştırıyor 😂🙃

Selam canım nasəlsən. Benim kız da 30u 5 Yına basıyor.
Çok şükür uykusu falan düzene girdi şimdi iyiyiz. Sütüm az oldu tek göysümü emdi o yüzden yetmedi mamada veriyorum. Beni de süt ugraşdırıyor vallaha.
Sen nasılsın bebiş nasıl
Benim oglan kızın agzına nar tanesi koymuş. 1 hafta öldü çocuk aglamakdan son çare bulduk çekirdeyini şimdi iyi senkiler yapıyormu dikkat et 😂

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Vealeykümselam cnm Allahım razı olsun iyi şükür Allaha daha 35 1 gunluguz hamieliğe devam 🤭agırılar uykusuzluk nefeste zorlanma var ama şükür yinede bunlarda gecer umarım sende iyisindir bebişlerin opuyorum

Murat. Cennet. Dowut.

Kayıtlı Üye
rank
We aleykum selam ıyıyız paşam da ıyı cok sukur uyku duzene gırdı 9+2 hafta olduk gecelerı cok rahat uyuyor buyukler yoryor benı mınıgım hıc yormıyor gulucuklerle uyanyor sabahları cok sukur 😍😍😍canım sız nasıl oldunız yormıyor mu cocuklar

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canim hic ya benim iwte eyni weyler deyiwen yenilik hic bi wey yok 32 haftalik olduk cox wukur wubatda dogumum olucak allahin izini ile sen nasilsin bebiw nasil

Tüm sayfalar yüklendi.