Kızlar özledim sizi 😍😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Merve_berkk tarafından oluşturulan Kızlar özledim sizi 😍😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,091 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar özledim sizi 😍😍😍
Konbuyu başlatan Merve_berkk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sha

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım ben kendi adıma yazıyim iyiyim seni gördüm daha iyi oldum sen nasilsin ben 30+6 haftalık hamileyim her annede olduğu gibi ağrılar uykusuzluklar migdede yanma arada aile de bana karşı küsen ler oldu benim hiç suçum yokken ama bu zor animda anladım ki sadece evlatlarım ve rabbim varmış yanımda çok şükür çok iyiyim yeni yılda Allah çaresiz bırakmasın kimseyi yanlız olan analara yardım etsin inşallah çok öpüyorum seni sevgiler canım 🙏💕❤️💐
@Helin in annesi Az kalmış kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 Evet son zamanlar iyice zorlanmaya başlıyor insan artık. Aman boşver kim ne yaparsa yapsın sen evinde ailenle mutluysan hiç takma gerisini. Amin canım benim inşallah bende çok öpüyorum dikkat et kendine herşeyi de kafana takma inan değmiyor kimse 😘😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aleyküm selam kuşum iyim çok şükür sende iyisindir insaAllah 🧡🤲 bnde 45qün önce doqum yaptım kızım iyi çok şükür hayat fewkalade buqün awmdeydik eşim cocuklarla kırkımızı atmaya qittik 😅 snra ewe qeldik nexfiliksde dizi izledik. Twde bisey bulamadqmzda hayat nexfiliks te qeciyo bizim oqlumda çok sewiyor sinema ortami qibi mis dışarda kar war erzurum eksi 20lerde 🥶
@Sedoş Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 bende iyiyim işte çoluk çocuk ev derken uğraşıp duruyorum öyle. Aynen ya tv de izleyecek birşey olmuyor ki hangi diziyi izliyorsun bakayım beğenirsem bende izlerim 😂 Kız o ne soğuk öyle biz burada 1 2 derece oldu mu çıkamıyoruz 😂 Kar havası falan romantik romantik takılıyoruz diyorsun yani 🥰😘

İyiz cnm çok şükür bebişle uğraşıyoruz senin gibi bende hiç fırsat bulamıyorum bu saat oldu daha uyumadı
@Arzu Asel Nedir bizim bu veletlerden çektiğimiz kuzum ya benimki de aynı yine 🤦🏻‍♀️

Vallaha durum bildiğin gibi idare ediyoruz bebeklerle kimi içerde kimi dışarda uğraştırıyor 😂🙃
@Esma nur ktbs Doğru diyorsun canım en iyisi içerideki hâlleri valla 😂😂

Bebiş iyi teyzesi sen nasılsın hayat ev işi koca dirdiri devam ediyor
@Zeynoo Sevindim iyi olmasına kuzum. Bende iyiyim ne olsun işte. Senin hesap benimde işte ne ev işi bitiyor, ne adamın çenesi duruyor, ne çocukların derdi bitiyor hep aynı 😂

Selam canım nasəlsən. Benim kız da 30u 5 Yına basıyor.
Çok şükür uykusu falan düzene girdi şimdi iyiyiz. Sütüm az oldu tek göysümü emdi o yüzden yetmedi mamada veriyorum. Beni de süt ugraşdırıyor vallaha.
Sen nasılsın bebiş nasıl
Benim oglan kızın agzına nar tanesi koymuş. 1 hafta öldü çocuk aglamakdan son çare bulduk çekirdeyini şimdi iyi senkiler yapıyormu dikkat et 😂
Maşallah büyümüş iyice canım seninki. Aaa çok geçmiş olsun Allah korumuş iyi bari nefes borusuna kaçmamış. Çok dikkat edin kuzum ya çocukların sağı solu belli olmuyor. Bende iyiyim canım bebişte iyi şükür. Bıraksam benimkiler de sokacak ağzına birşeyler de ben boş bırakmıyorum 😂😂

Son düzenleme:

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
Tamda aklımdan geçirdim yazını gördüm Mervecim bu sayfaya ilk geldiğimde her soruma cevap veriyodun ve ben çok mutlu oluyodum sende ozlendin benim doğum 3 ocak az kaldı nasipse 💐

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
@Helin in annesi Az kalmış kuzum rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏 Evet son zamanlar iyice zorlanmaya başlıyor insan artık. Aman boşver kim ne yaparsa yapsın sen evinde ailenle mutluysan hiç takma gerisini. Amin canım benim inşallah bende çok öpüyorum dikkat et kendine herşeyi de kafana takma inan değmiyor kimse 😘😘

@Sedoş Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 bende iyiyim işte çoluk çocuk ev derken uğraşıp duruyorum öyle. Aynen ya tv de izleyecek birşey olmuyor ki hangi diziyi izliyorsun bakayım beğenirsem bende izlerim 😂 Kız o ne soğuk öyle biz burada 1 2 derece oldu mu çıkamıyoruz 😂 Kar havası falan romantik romantik takılıyoruz diyorsun yani 🥰😘

@Arzu Asel Nedir bizim bu veletlerden çektiğimiz kuzum ya benimki de aynı yine 🤦🏻‍♀️

@Esma nur ktbs Doğru diyorsun canım en iyisi içerideki hâlleri valla 😂😂

@Zeynoo Sevindim iyi olmasına kuzum. Bende iyiyim ne olsun işte. Senin hesap benimde işte ne ev işi bitiyor, ne adamın çenesi duruyor, ne çocukların derdi bitiyor hep aynı 😂

Maşallah büyümüş iyice canım seninki. Aaa çok geçmiş olsun Allah korumuş iyi bari nefes borusuna kaçmamış. Çok dikkat edin kuzum ya çocukların sağı solu belli olmuyor. Bende iyiyim canım bebişte iyi şükür. Bıraksam benimkiler de sokacak ağzına birşeyler de ben boş bırakmıyorum 😂😂
Amin ecmain insaAllah cümlemizn ewladi 🤲🌹 çok iyi oluyor walla 🥰 lost in space diye bi aksiyon içerikli dizi izliyoruz cocuklarinla izliyebilecqn quzel bi dizi 4 yaşındaki oqlum izliyo 🤭

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Selam kızlar nasılsınız, bebişler nasıl, hayat nasıl gidiyor, kimler doğurdu? Özledim valla sizi ya mini boy doğduğundan beri giremez oldum pek. Fırsat bulmuşken bi bakayım nasılsınız diye dedim 😘🥰
BEn doğum yaptım canim pamuğum kucağımda çok şükür acil sezeryan oldu biraz zorlu bir hafta geçirdim dünden bugüne iyiyim bende çok giremiyorum hep bir yoğunluk gelen giden ağrılar daha toparlanamadik

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Vealeykümselam cnm Allahım razı olsun iyi şükür Allaha daha 35 1 gunluguz hamieliğe devam 🤭agırılar uykusuzluk nefeste zorlanma var ama şükür yinede bunlarda gecer umarım sende iyisindir bebişlerin opuyorum
@Sha Sevindim iyi olmanıza kuzum iyi hadi az kalmış sağlıkla gelsin inşallah 🙏 bizde hastalıklarla uğraşıyoruz işte ne yapalım. Son haftalarda oluyor artık onlar az daha sabret artık bende çok öpüyorum 😘😘

We aleykum selam ıyıyız paşam da ıyı cok sukur uyku duzene gırdı 9+2 hafta olduk gecelerı cok rahat uyuyor buyukler yoryor benı mınıgım hıc yormıyor gulucuklerle uyanyor sabahları cok sukur 😍😍😍canım sız nasıl oldunız yormıyor mu cocuklar
@Murat. Cennet. Dowut. Ay ne güzel canım ya maşallah bizim ne uyku düzenimiz var daha ne birşey. Hep öyle devam eder inşallah senin kuzucuk. Benim hepsi birbirinden beter valla mahvediyorlar beni 😂

Merhaba canim hic ya benim iwte eyni weyler deyiwen yenilik hic bi wey yok 32 haftalik olduk cox wukur wubatda dogumum olucak allahin izini ile sen nasilsin bebiw nasil
@Heyatim iyi kuzum az kalmış seninde sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏 iyiyiz canım ne olsun uğraşıyoruz öyle çoluk çocuk 😘

Sağol canım biz iyiyiz sen nasılsın bebisin nasıl bende benim minnosla uğraşıyorum
@fadimemislina Nasıl oldu ne kadarlık oldu senin minnoş canım. Bende aynı ya 3 tane canavar uğraşıp duruyorum öyle 😊

Selam canim iyiyim sen nasilsin bebis nasil ben dogum yapdim sukur bebis iyi artik 1 aylik olmusuz teyzesi😁 bende dogumdan sonra giremiyorum vakit olmuyor 3 cocuk okul ev isleri resmen geberiyorum😁🤦🏻‍♀️

Insallah canim xeyirli sax salamat qutal 🤗sag salim bebisi qucaga alarsan insallah🤲
@Mehri Oy maşallah canım benim rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 Aynı bende öyleyim ya 3 tane olunca daha bir zor gerçekten 🤦🏻‍♀️😂

Bizde özledik canısı seni daha doguramadim kendi adıma konuşayım 😂çarşamba yatisim var perşembe doğum dedi doktor sezaryen bekliyoruz bakalım sen nasılsın bebis nasil
@4 Adam 1 Madam (sinem)❤ Kuzum ne yaptın oldu mu doğumun? Nasıl olayım bende idare ediyorum işte

Iyiz canim sen nasilsin bebeklerinn nasil
@Ulduz İyiyiz canım çok şükür de hastalıklarla uğraşıyoruz işte. Senin bebiş kaç haftalık oldu

Canımın içi idare ediyorum işte 32+3🙄 sen nasilsin paşanın uykular falan duzene girdi mi , emme işiniz ne durumda insallah gogus uclarin yara olmamıştır 😣 eşinle arayi duzelttin mi😥 diger 2 paşa nasillar kardeslerine alıştılar mı 🥰
@Gizemrüya İyi hadi seninde az kalmış canım benim sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰 Emiyor ya şükür ondan yana sıkıntı yok. Göğüslerimde hiç yara olmadı emzirme tekniği çok önemli dikkat edersen seninde olmaz aklında olsun. Eşimle ne İyiyiz ne kötü işte. Paşalar da iyi çok şükür büyük oğlan çok seviyor da küçükte az kıskançlık oluyor 😂

Bende seni çok özledim seni çok seviyorum cnm iyiyiz cnm dogum gününü Bekliyotuz 7 ocak cuma günü ❤️❤️❤️
@Mamı Sibel Bende seni çok seviyorum canım benim. Ay hadi 1 hafta kaldı sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰

Son düzenleme:

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
İyiz çok şükür canım bende 15 gün oldu doğum yapalı doğumdan sonra buraya fazla giremiyo insan 😌sen napıyosun nasılsın sen yine büyüttün bebişi ☺️

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İyiz canım sırası geleni dogurtuyoruz bakalım 😃😃😃
@Sümeyyem♥️ Doğurduk tabi milleti sıraya alıyoruz artık kuzum 😂

Tamda aklımdan geçirdim yazını gördüm Mervecim bu sayfaya ilk geldiğimde her soruma cevap veriyodun ve ben çok mutlu oluyodum sende ozlendin benim doğum 3 ocak az kaldı nasipse 💐
@Selda mas Eskisi gibi girmeye fırsat bulamıyorum artık kuzum ya. Ayy senin daha da az kalmış 3 gün sonra alıyorsun minnoşu kucağına desene 😍😍 sağlıkla gelsin minikkuş inşallah 🙏🥰

Amin ecmain insaAllah cümlemizn ewladi 🤲🌹 çok iyi oluyor walla 🥰 lost in space diye bi aksiyon içerikli dizi izliyoruz cocuklarinla izliyebilecqn quzel bi dizi 4 yaşındaki oqlum izliyo 🤭
@Sedoş Bizde başlayalım canım teşekkür ederim unutmayayım diye listeye ekledim bile 😘😘

BEn doğum yaptım canim pamuğum kucağımda çok şükür acil sezeryan oldu biraz zorlu bir hafta geçirdim dünden bugüne iyiyim bende çok giremiyorum hep bir yoğunluk gelen giden ağrılar daha toparlanamadik
@Yazgülü(semra) Çok sevindim canım benim rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 Neden acil aldılar ne oldu? Çok geçmiş olsun bir an önce toparlarsın inşallah 🙏

@Sha Sevindim iyi olmanıza kuzum iyi hadi az kalmış sağlıkla gelsin inşallah 🙏 bizde hastalıklarla uğraşıyoruz işte ne yapalım. Son haftalarda oluyor artık onlar az daha sabret artık bende çok öpüyorum 😘😘

@Murat. Cennet. Dowut. Ay ne güzel canım ya maşallah bizim ne uyku düzenimiz var daha ne birşey. Hep öyle devam eder inşallah senin kuzucuk. Benim hepsi birbirinden beter valla mahvediyorlar beni 😂

@Heyatim iyi kuzum az kalmış seninde sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏 iyiyiz canım ne olsun uğraşıyoruz öyle çoluk çocuk 😘

@fadimemislina Nasıl oldu ne kadarlık oldu senin minnoş canım. Bende aynı ya 3 tane canavar uğraşıp duruyorum öyle 😊

@Mehri Oy maşallah canım benim rabbim sağlıkla analı babalı büyütsün inşallah 🙏🥰 Aynı bende öyleyim ya 3 tane olunca daha bir zor gerçekten 🤦🏻‍♀️😂

@4 Adam 1 Madam (sinem)❤ Kuzum ne yaptın oldu mu doğumun? Nasıl olayım bende idare ediyorum işte

@Ulduz İyiyiz canım çok şükür de hastalıklarla uğraşıyoruz işte. Senin bebiş kaç haftalık oldu

@Gizemrüya İyi hadi seninde az kalmış canım benim sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰 Emiyor ya şükür ondan yana sıkıntı yok. Göğüslerimde hiç yara olmadı emzirme tekniği çok önemli dikkat edersen seninde olmaz aklında olsun. Eşimle ne İyiyiz ne kötü işte. Paşalar da iyi çok şükür büyük oğlan çok seviyor da küçükte az kıskançlık oluyor 😂

@Mamı Sibel Bende seni çok seviyorum canım benim. Ay hadi 1 hafta kaldı sağlıkla alırsın kucağına İnşallah 🙏🥰
Benim minnoş 7,5 aylık teyzesi tam hareketli zamanı😄

Sha

Kayıtlı Üye
rank
Vealeykümselam cnm Allahım razı olsun iyi şükür Allaha daha 35 1 gunluguz hamieliğe devam 🤭agırılar uykusuzluk nefeste zorlanma var ama şükür yinede bunlarda gecer umarım sende iyisindir bebişlerin opuyorum
Cnm 35 4 te doğum yaptım ama şuan 4 gunluğuz ama ben hastaneden çıkamadım anestezı esnasında sıvı kacagı olmuş kacgundur hastenedenserym ve ıgnr vuruyorlar çok zor gecıyor dua edın bebegınde sarılık ben doğumumdan bırsey anlamadım

Tüm sayfalar yüklendi.