Kizlar özlediniz nerdesiniz♥️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Asena.ase tarafından oluşturulan Kizlar özlediniz nerdesiniz♥️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 722 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kizlar özlediniz nerdesiniz♥️
Konbuyu başlatan Asena.ase
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sıcaktan bunaldım kendimi nereye atsam diye düşünüyorum 🙄 kızımda minik ergen hareketleri var 🙄 ana kız depresyondayız 🙄🤣 sen napıyosun
Ayyyy burasıda öyle vallha soğuk suyla kardeş oldum 🥺 2 yaş sendromu başladı desene😌 bende napiyim kuzum vallha Laren uyuyor bende oturuyorum öle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende ozleniyor ve seviliyorsun♥️
Ayyyy canımsın sende kuzum♥️

Kayra ya yemek yedirme derdindeyim onun en büyük derdi ise patateslier patates kutusundan alıp soğan kutusuna atmak 😒😂. Sen nasılsın ne yapıyorsun
Oyyyy paşaya bak sen masalah kuzuma simariklik peşinde desene♥️ bende napiyim canım lareni uyuttum oturdum kaldım öyle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayyyy burasıda öyle vallha soğuk suyla kardeş oldum 🥺 2 yaş sendromu başladı desene😌 bende napiyim kuzum vallha Laren uyuyor bende oturuyorum öle

Ayyyy canımsın sende kuzum♥️

Oyyyy paşaya bak sen masalah kuzuma simariklik peşinde desene♥️ bende napiyim canım lareni uyuttum oturdum kaldım öyle
Hemde ne şımarıklık aklımıza çıkıyor resmen asla yerinde durmuyor eşek. Laren nasıl canım

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar nasilsniz özlediniz nerelerdesin napiyosun bebisleriminiz nasıl bakalım ♥️
Valla kuzum evi topladım şimdi yemek yapicam kalka bilirsem sonra aselimle banyo eşim Trabzona gidiyor 2 3 gün yok bende akşam abim gelcek almaya babamın yanına gidicem kalmaya ay ne kaaaa mutkuyum 3 sene üstüne babamla kalicam😀

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hemde ne şımarıklık aklımıza çıkıyor resmen asla yerinde durmuyor eşek. Laren nasıl canım
Maşallah Kayra kuşa ♥️ Larende napsin aşırı huysuz vallha sıcaktan çocuk çok rahatsiz

Valla kuzum evi topladım şimdi yemek yapicam kalka bilirsem sonra aselimle banyo eşim Trabzona gidiyor 2 3 gün yok bende akşam abim gelcek almaya babamın yanına gidicem kalmaya ay ne kaaaa mutkuyum 3 sene üstüne babamla kalicam😀
Asel kimikle gidiyor ay yanlız mi gönderiyorsun

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar