Kızlar papatya çayııı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Çocuklarm benim herşeyim tarafından oluşturulan Kızlar papatya çayııı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 998 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar papatya çayııı
Konbuyu başlatan Çocuklarm benim herşeyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çocuklarm benim herşeyim

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Yaa ben azerbaycanda yaşıyorum eşime dedim ama bulamadı
Eczanelerde satılıyor canım sorsun getirebiliyor eczanelerde Burda market lerde bile satıyor süt arttırıcı Damla varmış kullananlar memnun kalmışlar onları araştır istersen yada sen gidip doktorundan bununla ilgili çay veya damla onermesini isteyebilirsin

Acıtır diye duydum bende ama ne kadar doğru bilemem.
Acıtır ne?
Eczanelerde satılıyor canım sorsun getirebiliyor eczanelerde Burda market lerde bile satıyor süt arttırıcı Damla varmış kullananlar memnun kalmışlar onları araştır istersen yada sen gidip doktorundan bununla ilgili çay veya damla onermesini isteyebilirsin
Sormuş buraya getirmiyorlar demiş yani aramış çok aramış bulamadı

Humana still tea kullan canm
Ya canım araştırdım ben azerbaycanda Şirvan şehrinde yaşıyorum ama yokkk eşim bulamıyor bi türlü yani sizin parayla bebeyimin maması 100 tl üstünde 5 günden bir de alıyor çok pahalı durumumuz normal ama 13 kişilik aileyiz 7 çocuk var evde kaynım gille beraber işte masraflar hayliyle çok oluyor bide bez alışı da çok yani sütüm olsa iyi olur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar