Sorum var Kızlar pazartesi randevu alabildik anca kızımla ilgili bir sorum var cevaplarmisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde azram cankizim tarafından oluşturulan Kızlar pazartesi randevu alabildik anca kızımla ilgili bir sorum var cevaplarmisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 764 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar pazartesi randevu alabildik anca kızımla ilgili bir sorum var cevaplarmisiniz
Konbuyu başlatan azram cankizim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank

azram cankizim

Kayıtlı Üye
rank
Hm anldim cnm peki senjn ne gibi belirtileri var
Canim tahmin ediyorum sanki iki gündür iserken elini bezine götürüyor agriyor hissi vermiş gibi çocuk bide ateşi vardı iki gündür onuda anlamadim. Burnu akıyor gripmi kafam karışık doktora goturecem acile götürecektim hem eşim yok hemde acilde 6 saaat bekletiyolar burda o yüzden gitmedim

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Canim tahmin ediyorum sanki iki gündür iserken elini bezine götürüyor agriyor hissi vermiş gibi çocuk bide ateşi vardı iki gündür onuda anlamadim. Burnu akıyor gripmi kafam karışık doktora goturecem acile götürecektim hem eşim yok hemde acilde 6 saaat bekletiyolar burda o yüzden gitmedim
Ateş vs salgın var cnm ondan kaynaklı olabilir ama elini ebzine gotruyorsa belki çişini yaprekn yaniyodur enfeksiyon olabir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar