Sorum var Kızlar rahimde agrı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mustafa nın annesi tarafından oluşturulan Kızlar rahimde agrı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 222 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar rahimde agrı
Konbuyu başlatan Mustafa nın annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar rahimde çok kötü halde agrım war ama dger iki bebegimde bu kadar çok oldgunu hatrlamyorum 30 haftadaym dr iki dogumun arasında 2 yıl oldgu için bunu dogasya kadar çekecez ded ama ben dayanamıyorum girdigi zaman bi fikri olan var mı
Ağrı nedeni neymiş canım birde neden iki doğum arası 2 yıl olduğu için cekeceksin mecbur diyor onu anlamadım

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Bnde anlamadım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar rahimde çok kötü halde agrım war ama dger iki bebegimde bu kadar çok oldgunu hatrlamyorum 30 haftadaym dr iki dogumun arasında 2 yıl oldgu için bunu dogasya kadar çekecez ded ama ben dayanamıyorum girdigi zaman bi fikri olan var mı
Böyle anidwn sancı giriyor değil mi benim aklımı alıyor o sancı ve nerdeyse 25 den beri çekiyorum doktorum bebek ters olduğu için çekiyorsun dedi ve benim kız şuana kadar 6 kez döndü karnımda dün geceden beri lanet sancı yinw giriyor tek fark belimde de ağrı var çocuk çıkacak gibi yani 37+5 haftalığım abisi 37+6 da geldi bakalım bu ne yapacak

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm bndede oluyo ama arada herzamn değil doktorun verdiği cevapta saçma yani çekeceksin ne demek

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan mı olmuştun ilkinde benim doktorum da dikkat et 2 sene içinde hamile kalırsan sıkıntılı bir hamilelik geçirirsin riske atma kendini demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canm bndede oluyo ama arada herzamn değil doktorun verdiği cevapta saçma yani çekeceksin ne demek
Sezeryanda dikiş yerine ağrı giriyormuş hemen tekrar hamile kalındığında onu diyor olabilir doktor mecbur çekeceksin diye

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Sezeryan mı olmuştun ilkinde benim doktorum da dikkat et 2 sene içinde hamile kalırsan sıkıntılı bir hamilelik geçirirsin riske atma kendini demişti
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sezeryanda dikiş yerine ağrı giriyormuş hemen tekrar hamile kalındığında onu diyor olabilir doktor mecbur çekeceksin diye
Ne diyim zor valla Allah yardım etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar