Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,237 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Eşim geldi eve baya ısrarla Allah doğacak çocuğumun yüzünü görmeyi nasip etmesin ki asla sana yanlış birşey yapmıyorum dedi baya bu tarzda yeminler etti ama kafamdaki şüphe niye gitmiyor onu bilmiyorum 😣😣
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten akşam geldi eve baya yalvardı hakkima giriyorsun Allah doğacak bebeğimin yüzünü görmeyi işe gidip gelmeyi nasip etmesin ki sana yanlış yapmıyorum dedi 😟 ama kafamda hala şüphe var istemiyorum ama var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zaten akşam geldi eve baya yalvardı hakkima giriyorsun Allah doğacak bebeğimin yüzünü görmeyi işe gidip gelmeyi nasip etmesin ki sana yanlış yapmıyorum dedi 😟 ama kafamda hala şüphe var istemiyorum ama var

Amin canım amin 🙏🙏🥰 akşam geldi yeminler etti baya yapmadım sana böyle birşey dedi bilmiyorum baya baya yemin etti ki yemin etmeyi hiç sevmez
Ettiği yemin boş bir yemin değil kuzum hele de cidden Allah korkusu varsa hiç değil. Sen mesaferli davranma zaten insanın içindeki şüphe bir anda gitmez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yok ters davranmadim tamam kapatalım konuyu dedim bakalım zamanla içimdeki bu sorular da geçer inşallah 🙏🥰
İnslalah kuzum bol bol dua et şüphe ile yaklaşma sende mahvolursun eğer bir yanlışını görürsen yine o zaman konuyu açarsın rabbim huzurunuzu hiç. Bozmasın inşallah 🤲🏻

Derya oyku

Kayıtlı Üye
rank
Eşinizin rüyası tahmin ettiğiniz gibi bencede bilinçaltında çok düşünmekten kaynaklı olmuş. Akrep düşman demek diye biliyorum çevrenizdekilere dikkat edin
Bende ruyamda oglum buyumstu ona omer diyordum mevltteydi m yemek yedim ttlmi yedim ômer omer die sesleniyordum 7 haftalik gebeyim acaba bir isaretmdr omer ismi

Fatm

Kayıtlı Üye
rank
Eş olayını bilmiyorum ama akrep büyük bir düşman demek diye biliyorum canım bilinç altına işledi geçen yaşadığın olay ondan görmüş olabilirsin iyi düşün iyi olsun kafanı çok fazla rüyalara yorma
Rüya görenin değil yorumlayanindir o yüzden rüyayı iyi yada kötü kimseye anlatma derim suya anlat aksın gitsin Allah hayırlara çevirsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar