Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayshe❣️ tarafından oluşturulan Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,236 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar rüya tabirinden anlayan var mı?
Konbuyu başlatan Ayshe❣️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayshe❣️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Eş olayını bilmiyorum ama akrep büyük bir düşman demek diye biliyorum canım bilinç altına işledi geçen yaşadığın olay ondan görmüş olabilirsin iyi düşün iyi olsun kafanı çok fazla rüyalara yorma
Artık takmicam çünkü hergun şiddetli baş ağrısı çekiyorum yavruma bunu yapmicam kimse için herkes kendi hayatından sorumlu eşimde öyle ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende 3 ay öncesi evimizin önünde yılanve akrep görmüştüm gördükten 1 gün sonra dayımın altınları çalındı teyzemede bu çaldı diye iftira atıldı. Dikkat edin çevrenize
😱😱 Aman Allahım baya korkutucu bir durum Allah'ım korusun

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Artık takmicam çünkü hergun şiddetli baş ağrısı çekiyorum yavruma bunu yapmicam kimse için herkes kendi hayatından sorumlu eşimde öyle ☹️
İnşallah her şey gün yüzüne çıkar kuzum sende rahat edersin ve inslahh düşündüğün gibi değildir. Haklısın herkes kendi hayatından sorumlu ama işte insan ister istemez yiparaniyor dediğin gibi karnında ki meleğini düşün onun için üzme kendini her şey olacağına varır 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum çok stres yapmışsın olaylardan dolayı bilinç altından ötürü rüyalarına yansımış Rabbim hayra çevirsin canını sıkma bebişi düşün🌹🤲🏻

Bide evet akrep bende düşman diye biliyorum ama Rabbim hayra çevirsin kuzum yine de Rabbim daha iyi bilir🌹
Amin canım inşallah hayırlara vesile olur belkide dediğin gibi bilinç altı rüyası inşallah bişey olmaz 🤗

Eşinizin rüyası tahmin ettiğiniz gibi bencede bilinçaltında çok düşünmekten kaynaklı olmuş. Akrep düşman demek diye biliyorum çevrenizdekilere dikkat edin
Çevremde pek kimse yok yani hayatım aslında eşim ve evimden ibaret yani bilmiyorum ki kayinvalidemle de bir sorunum sıkıntım yok iyi birisidir sağolsun inşallah hayırlara çıkar 🤗

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Amin canım inşallah hayırlara vesile olur belkide dediğin gibi bilinç altı rüyası inşallah bişey olmaz 🤗
Bende burda ki bir çok annenin eşi hakkinda açtığı postu okuyunca ister istemez geceleri rüyama saçma saçma şeyler girerdi kuzum şuan senin de öyle kafan da takılı kaldı neyin doğru olduğunu algilayamiyirsun o yüzden rüyalarına yansıyor üzme o güzel tatli canını 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah her şey gün yüzüne çıkar kuzum sende rahat edersin ve inslahh düşündüğün gibi değildir. Haklısın herkes kendi hayatından sorumlu ama işte insan ister istemez yiparaniyor dediğin gibi karnında ki meleğini düşün onun için üzme kendini her şey olacağına varır 😘
Sabah işten gelmiş ben uyurken girip üstünü başını değiştirip çıkıp gitmiş ondan dedim ben bu adamın neyini takıp kendimi strese sokuyorum kaç gündür enerjim yok mutsuzum sürekli karnımdaki minicik beden benden güç alıyor ona güç vermem lazım eşimi de Allah'a havale ettim o gelsin hakkından ben Rabbime sığındım bu saatten sonra eşime de yazdım bunları hiçbirşey yazmadı okudu ama cevap vermedi 😑😟 bu arada teşekkür ederim 🤗

Bende burda ki bir çok annenin eşi hakkinda açtığı postu okuyunca ister istemez geceleri rüyama saçma saçma şeyler girerdi kuzum şuan senin de öyle kafan da takılı kaldı neyin doğru olduğunu algilayamiyirsun o yüzden rüyalarına yansıyor üzme o güzel tatli canını 😘
Teşekkür ederim canım 🤗🥰 valla buradaki bircok insan buna sende dahilsin bu konuda bana destek verdiniz çünkü insan biriyle paylaşıp onlardan fikir aldıkça daha çok rahatlıyor içinde tek yaşarken kurdukca kuruyor delirme noktasına geliyor 😑

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Sabah işten gelmiş ben uyurken girip üstünü başını değiştirip çıkıp gitmiş ondan dedim ben bu adamın neyini takıp kendimi strese sokuyorum kaç gündür enerjim yok mutsuzum sürekli karnımdaki minicik beden benden güç alıyor ona güç vermem lazım eşimi de Allah'a havale ettim o gelsin hakkından ben Rabbime sığındım bu saatten sonra eşime de yazdım bunları hiçbirşey yazmadı okudu ama cevap vermedi 😑😟 bu arada teşekkür ederim 🤗
Rabbim eğer bir yanlış yapıyorsa inslahh hatasından döndürür kuzum o yüzden günah almayalım. Böyle şeyleri mesaj olarak atma bence direk karşına al mesajda yazdığın şeyleri yüzüne şöyle çok sıkmadan zorlamadan öyle eminim daha etkili olur ve rica ederim balım 😘

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim canım 🤗🥰 valla buradaki bircok insan buna sende dahilsin bu konuda bana destek verdiniz çünkü insan biriyle paylaşıp onlardan fikir aldıkça daha çok rahatlıyor içinde tek yaşarken kurdukca kuruyor delirme noktasına geliyor 😑
Yani yakn akraba fln olablr canım
Hmmm Rabbim oylelerinden korusun inşallah 🙏 insan kimseye de konduramaz ki böyle birşeyi Allah muhafaza 😟

Rabbim eğer bir yanlış yapıyorsa inslahh hatasından döndürür kuzum o yüzden günah almayalım. Böyle şeyleri mesaj olarak atma bence direk karşına al mesajda yazdığın şeyleri yüzüne şöyle çok sıkmadan zorlamadan öyle eminim daha etkili olur ve rica ederim balım 😘
Onunla konuşulmaz bilsen yüzyüze konuşmanın en zor olduğu insanlardan biridir sürekli bağırıp çağırır konuşacak güç bırakmaz insanda çok denedim başka mevzularda ama onunla konuşmak mümkün değil ben üstüne fazla gitmiyorum gitsem çok daha sacma yerlere giderdi olay o derece 😟 ben ona dedim ki benim için kapandı bu konu daha telefonunu elime bile almicam ama bu konuda varsa bir hatan seni Allah'a havale ediyorum bu saatten sonra onunla senin aranda herşey dedim çünkü çok yorgunum dedim 😑 kavga etmek istemiyorum bebeğime zarar vermek istemiyorum dedim o da bişey yazmadı bakalım eve gelince ne olacak ne diyecek 🙄

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank

Hmmm Rabbim oylelerinden korusun inşallah 🙏 insan kimseye de konduramaz ki böyle birşeyi Allah muhafaza 😟

Onunla konuşulmaz bilsen yüzyüze konuşmanın en zor olduğu insanlardan biridir sürekli bağırıp çağırır konuşacak güç bırakmaz insanda çok denedim başka mevzularda ama onunla konuşmak mümkün değil ben üstüne fazla gitmiyorum gitsem çok daha sacma yerlere giderdi olay o derece 😟 ben ona dedim ki benim için kapandı bu konu daha telefonunu elime bile almicam ama bu konuda varsa bir hatan seni Allah'a havale ediyorum bu saatten sonra onunla senin aranda herşey dedim çünkü çok yorgunum dedim 😑 kavga etmek istemiyorum bebeğime zarar vermek istemiyorum dedim o da bişey yazmadı bakalım eve gelince ne olacak ne diyecek 🙄
İnşallah güzel bir açıklama yapar kuzum seninde hakkın çünkü adam akıllı bir açıklama. Ne zaman sıkıntı olursa yaz kuzum dertler paylaştıkça azalır derler aynı mutluluk gibi oda 😘😍

Ümmü98

Kayıtlı Üye
rank

😱😱 Aman Allahım baya korkutucu bir durum Allah'ım korusun
Evet hemde nasıl . Ananemde kanser hastasıydı evlatları birbirine düşman oldu ananemlede konuşmadılar teyzem mahkeme açtı dayıma iftira fln diye dayımın hanımı hocaya hacıya gitti fln derken ananem üzüntüye dayanamayıp ocak 21 de vefat etti.😔 cenazsindede acımızı bile yaşatmadılar

Tüm sayfalar yüklendi.