Kizlar şafak kaç

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan Kizlar şafak kaç başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,549 kez görüntülenmiş, 72 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar şafak kaç
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gül çetin

Hanife Şeylan

Kayıtlı Üye
rank
Bilerek mi bakmadın cinsiyetine 🙄
Başlarda evet bilerek bakmadım 31. haftada meraktan catladim dayanamadım sordum onda da bebek çok büyümüş göstermedi kendini😂resmen sen misin ogrenmeyen oldum😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benimde 61 kaldı 20. Haftadan sonra çabuk geçiyor hakkımızda hayırlısı olsun
Hadi hayırlısı inşallah sağlıkla alalım kucağımıza

Esra yeşil

Kayıtlı Üye
rank
Başlarda evet bilerek bakmadım 31. haftada meraktan catladim dayanamadım sordum onda da bebek çok büyümüş göstermedi kendini😂resmen sen misin ogrenmeyen oldum😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi hayırlısı inşallah sağlıkla alalım kucağımıza
Alışverişte nasıl karar veriyorsun merak ettim valla 🤗😎♥️

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Aynı düşünce bende de var nedense şuan 34 haftaligim içimden bir ses 37 haftalık olunca doğum yapacaksın diyor 🤭🤭
Aynnn bnde öyle düşünüyorum sanki 37 38 geçmeyecek gbi geliyor en fazla 33 günüm var ama bu süre içinde bı bakmasın 1 2 kaftaya giderim herhl şuan 36 haftaligim hareketleri vs azalmaya başladı ama hayrilisi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Aynnn bnde öyle düşünüyorum sanki 37 38 geçmeyecek gbi geliyor en fazla 33 günüm var ama bu süre içinde bı bakmasın 1 2 kaftaya giderim herhl şuan 36 haftaligim hareketleri vs azalmaya başladı ama hayrilisi
Rabbim sağ salim kucağımiza almayı nasip etsin inşallah kuzum 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.