Kızlar sarılık nasıl geçiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zanazarina tarafından oluşturulan Kızlar sarılık nasıl geçiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 930 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sarılık nasıl geçiyor
Konbuyu başlatan Zanazarina
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynoo

Zanazarina

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlarm pazar günü doğumum oldu bebegim sarılık nasıl geçer acaba bunlar normal mi geçer mi ne yapmam lazım

Eymenin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tek tedavi bol bol emzirmek çok uyumasına izin verme uyandır uyandır emzir Canım bütün bebekler nerdeyse sarılık geçiriyor benimki anne sütü sarılıgıydı değerler normal ama ten ve gözlerde sarılık vardı 3. Ayda düzeldi ama zararı yoktu eğer geçmezse doktora git tahlil falan yapıp herşeyine bakıyorlar Çıkan sarılık değeri önemli

Seçilllllll

Kayıtlı Üye
rank
Mrb canlarm pazar günü doğumum oldu bebegim sarılık nasıl geçer acaba bunlar normal mi geçer mi ne yapmam lazım
Canım bol bol emzir sarılık degeri önemli bizim 2 ay sürdü kızımın 13 cıkmıstı hastane de yatmadık bol bol emzirdim 16 olursa yatıs yapıyorlar 20 yi bulursa Allah korusun beyni etkiliyormus. Sen sık sık emzir emmiyorsa mama takviyesi yap. Bol bol çiş kaka yapması lazım onunla atacak vücuttan

2_Prenses_Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kizlarimda oldu. Bol emzirmek gerek. Bir de su içmeli ki sariliği çiksin. Ve de doktorum qlükoza ver demişdi. Azerbaycanda qlukoza deyilir turkcesini bilmiyorum. Bir de guneş çikinca hep cam onunde olsun cocuk diyordu. Boyle bi kaç gune gecti

Tüm sayfalar yüklendi.