Kızlar siz kacıncı hafta da canta hazırladınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gül çetin tarafından oluşturulan Kızlar siz kacıncı hafta da canta hazırladınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,846 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar siz kacıncı hafta da canta hazırladınız
Konbuyu başlatan Gül çetin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bir can üç kalp 💙💙💙

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31 haftalığım çok kararsızım canta konusunda sezeryan bazen 36 da hazılıyayım bazen erken doğma durumu olur mu diye 32 de mi yapim
Bende 31 deyim canım yavaştan başladım bebegiminkiler hazir dolapta ayrı bir yere koydum yıkayıp ütülemedim ama henüz bazen ağrı sanci olunca bi korkuyorum yıkayım ütuleyim öyle beklesin diyorum ağrı sanci geçince rahatlama geliyor henuz kendim icin pijama vs almadim bu ara kendime de alisveris yapcam ne olur ne olmaz bundan sonra hazirlamak lazim

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Bende 31 deyim canım yavaştan başladım bebegiminkiler hazir dolapta ayrı bir yere koydum yıkayıp ütülemedim ama henüz bazen ağrı sanci olunca bi korkuyorum yıkayım ütuleyim öyle beklesin diyorum ağrı sanci geçince rahatlama geliyor henuz kendim icin pijama vs almadim bu ara kendime de alisveris yapcam ne olur ne olmaz bundan sonra hazirlamak lazim
Kız butun anneler hayırlısı bir doğursaydık 2 gün hareket etmiyor ödüm kopuyor dün çok yordum kendimi sırtım cok kötü oda hareketi yok acaba bir zarar mi geldi

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kız butun anneler hayırlısı bir doğursaydık 2 gün hareket etmiyor ödüm kopuyor dün çok yordum kendimi sırtım cok kötü oda hareketi yok acaba bir zarar mi geldi
Yorulduğun içindir canım kötü düşünme geceleri yatağa yatinca yada gün içerisnde uzandiginda takip et hareketlerini sessizlik sakinlik olunca daha cok hisediliyor en ufak hareketleri bile sağlıkla kavuşalım inşallah

Kızlar 31 haftalığım çok kararsızım canta konusunda sezeryan bazen 36 da hazılıyayım bazen erken doğma durumu olur mu diye 32 de mi yapim
Aklıma bi anı geldi bak şmdi eltimin 3.gebeliğinde 36.haftadaydı o gün oturdk çantasını hazırladık bikaç saat geçti güler oynarken birden suyu geldi bunun ama baya bi şiddetli hastaneye gittiler o gün doğurdu ama tek sorn çantayı evde unuttular sonra dedik gördün mü Allahın işi biz çantayı hazrladk bebek geldi😄

Gül çetin

Kayıtlı Üye
rank
Aklıma bi anı geldi bak şmdi eltimin 3.gebeliğinde 36.haftadaydı o gün oturdk çantasını hazırladık bikaç saat geçti güler oynarken birden suyu geldi bunun ama baya bi şiddetli hastaneye gittiler o gün doğurdu ama tek sorn çantayı evde unuttular sonra dedik gördün mü Allahın işi biz çantayı hazrladk bebek geldi😄
Acaba his mi etti o zman şimdiden hazırlamıyalım ne olur ne olmaz 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.