Sorum var Kızlar sizce doğumda kendi evimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Kızlar sizce doğumda kendi evimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce doğumda kendi evimi
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Siz olsaydınız doğumunuzu kendi evinizdemi yapmak isterdiniz ben şehir dışındayım gitsem bile kaynanamda kalmak zorundayım ama orada da kaynım kayinbabam var kendi annemdede erkek kardeşim babam var ben Çankırı Çerkeşdeyim Ankara'da 1 saat Çankırı 1 saat doğum için siz olsaydınız ne yapardınız.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

?????
Bence kendi evine geri gel canım en rahat edeceğin yer kendi evin olur rabbim hayırlı bir doğum nasip etsin inşallah 🤲🏻

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Siz olsaydınız doğumunuzu kendi evinizdemi yapmak isterdiniz ben şehir dışındayım gitsem bile kaynanamda kalmak zorundayım ama orada da kaynım kayinbabam var kendi annemdede erkek kardeşim babam var ben Çankırı Çerkeşdeyim Ankara'da 1 saat Çankırı 1 saat doğum için siz olsaydınız ne yapardınız.

?????
Kesinlikle kendi evin

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank

?????
insan kendi evinde daha rahat eder

Tüm sayfalar yüklendi.