Sorum var Kızlar sizce doğumda kendi evimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan Kızlar sizce doğumda kendi evimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 893 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce doğumda kendi evimi
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve Nur

Durunun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Siz olsaydınız doğumunuzu kendi evinizdemi yapmak isterdiniz ben şehir dışındayım gitsem bile kaynanamda kalmak zorundayım ama orada da kaynım kayinbabam var kendi annemdede erkek kardeşim babam var ben Çankırı Çerkeşdeyim Ankara'da 1 saat Çankırı 1 saat doğum için siz olsaydınız ne yapardınız.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

?????
Bence cnm kendi evine git en rahat yer insanın kendi evi

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Siz olsaydınız doğumunuzu kendi evinizdemi yapmak isterdiniz ben şehir dışındayım gitsem bile kaynanamda kalmak zorundayım ama orada da kaynım kayinbabam var kendi annemdede erkek kardeşim babam var ben Çankırı Çerkeşdeyim Ankara'da 1 saat Çankırı 1 saat doğum için siz olsaydınız ne yapardınız.

?????
İnsan kendi evinde daha rahat eder yanına gelen olacaksa hiçbir yere gitme canım

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank

Gamze🌸

Kayıtlı Üye
rank

?????
Yani bir saat çok uzak bir mesafe değil gelebiliyorsa annen gelsin senin yanına insanın kendi evi gibi olmuyor İnan gece emzirdiğinde kalkıp dolaba açıp rahatça bir şey alıp yemek rahat rahat üstünü değiştirmek çok farklı

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

?????
Ayyy cankiridamisin sen bende merkezde oturuyorum gel burda doğum yap kuzum ben bakarim sana🥰

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Ayyy cankiridamisin sen bende merkezde oturuyorum gel burda doğum yap kuzum ben bakarim sana🥰
Ayyy Allah razı olsun canim benim oradaki devlet hastanesi nasıl kuzummm

Yani bir saat çok uzak bir mesafe değil gelebiliyorsa annen gelsin senin yanına insanın kendi evi gibi olmuyor İnan gece emzirdiğinde kalkıp dolaba açıp rahatça bir şey alıp yemek rahat rahat üstünü değiştirmek çok farklı
Hastane bir saat kuuzm annem gil 10 saatlik uzaklıkta 🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ayyy Allah razı olsun canim benim oradaki devlet hastanesi nasıl kuzummm

Hastane bir saat kuuzm annem gil 10 saatlik uzaklıkta 🤲
Kuzum ben karatekine gidiyordum doğumda orda yapicaktim ama nasip olmadi cunku planliydi ama benim kiz beklemedi bizde normal sancidir birseybyoktur diye acile gittik apar topar geve beni doğuma aldilar salih doktoru tavsiye ederim canim gercekten cok guzel ilgilendi hemsireler feln umdugum gibi olmadı

Tüm sayfalar yüklendi.