Sorum var Kızlar sizce zayıf olmak mı yoksa balık etli olmak mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayazmasal tarafından oluşturulan Kızlar sizce zayıf olmak mı yoksa balık etli olmak mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,003 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizce zayıf olmak mı yoksa balık etli olmak mı
Konbuyu başlatan Ayazmasal
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Yani bana kalsa zayıf ama böyle çokta kemikleri belli olacak gbi değil bu soruyu az önce eşime sordum sen böyle iyisin dedi 😂😂normalde 55 kiloydum gebelikler olmadan önce o zaman çok zayıfsın derdi doğumdan dolayı göğüslerimde hala süt var ki şuan yine hamileyim 😂😂ona göre 90 60 90 daha iyiymiş zayıflamamı istemiyor yani

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Ben yemek yapmayı da yeneyide çok severim o yüzden kilo alıyorum malesef 🙈

Yani bana kalsa zayıf ama böyle çokta kemikleri belli olacak gbi değil bu soruyu az önce eşime sordum sen böyle iyisin dedi 😂😂normalde 55 kiloydum gebelikler olmadan önce o zaman çok zayıfsın derdi doğumdan dolayı göğüslerimde hala süt var ki şuan yine hamileyim 😂😂ona göre 90 60 90 daha iyiymiş zayıflamamı istemiyor yani
Benim eşimde öyle şuan 68 kiloyum ne almamı nede vermemi istiyor 😆

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Benim eşimde öyle şuan 68 kiloyum ne almamı nede vermemi istiyor 😆
Hahahah boyun kaç peki benim 1,60 bence 55 iyi ama işte bakalım bir doğum edeyim de en son verebildiğim kadarını verem oğlumda 20 kilo almıştım 75 de doğum yaptım doğumdan 3 hafta sonra 58 e kadar düşmüştüm bu bebeğe 58 kiloda gebe kaldım 😂😂

Ayazmasal

Kayıtlı Üye
rank
Hahahah boyun kaç peki benim 1,60 bence 55 iyi ama işte bakalım bir doğum edeyim de en son verebildiğim kadarını verem oğlumda 20 kilo almıştım 75 de doğum yaptım doğumdan 3 hafta sonra 58 e kadar düşmüştüm bu bebeğe 58 kiloda gebe kaldım 😂😂
163 cnm bnde bu kızımda doğuma 75 ile girdim direk eski kiloma geldim 68 e 😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
163 cnm bnde bu kızımda doğuma 75 ile girdim direk eski kiloma geldim 68 e 😅
Sen yine az almışsın ben gebeliğin 27. Haftaından sonra ayağa kalkmam yasaktı erken doğum riski yüzünden ne oldu ise o haftalarda oldu 10 hafta resmen sadece hastane vw lavabo için kalktım o hafta bir kilo aldım ve şiştim 😂😂sorma

Tüm sayfalar yüklendi.