Kizlar sizde de oldu mu bilmem

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Eslemmeva tarafından oluşturulan Kizlar sizde de oldu mu bilmem başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,647 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sizde de oldu mu bilmem
Konbuyu başlatan Eslemmeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Eslemmeva

Kayıtlı Üye
rank
9 haftadayz ve sürekli tuvalete gidip geliyorum idrar yuzunden cok afedersiniz birkac damla sadece gitmeyince de altima yapcak gibi hissediyorum . Bide idrar yaparken cok agrim oluyo neden sizce

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
9 haftadayz ve sürekli tuvalete gidip geliyorum idrar yuzunden cok afedersiniz birkac damla sadece gitmeyince de altima yapcak gibi hissediyorum . Bide idrar yaparken cok agrim oluyo neden sizce
Aqrim olmuyordu kuşum ama doqumuma kadar anlattqin şekilde çok idrara çıktım idrar mewzusu qebelikte çok normal ilk qebeliqmdede olmuştu. Aqri hakknda bilqm yok 🌹

Son düzenleme:

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Başlarda öyle sürekli lavaboya gitme ihtiyacı oluyri cnm..ama ağrın olması enfeksiyon olabilir bı idrar tahlili yaktir doktoruna göster bence

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok geçmiş olsun canım enfeksiyon olmuş bendede olmuştu sürekli idrar e gidiyordum az ama sık idrar tahlilinde enfeksiyon çıktı sağlık ocağında kan idrar tahlili yaptır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar