Kızlar sizde de oluyor mu ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde ^^ ÖzLem 💜 ^^ tarafından oluşturulan Kızlar sizde de oluyor mu ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,448 kez görüntülenmiş, 63 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar sizde de oluyor mu ?
Konbuyu başlatan ^^ ÖzLem 💜 ^^
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi geceler kızlar
Ya ben postlara çoğunlukla bilgim olduğu konulara yazıyorum posta alıntı yapılıp bana yazılınca çoğunlukla bildirim gelmiyor postlara bakarken tesadüfen görüyorum sizde de öyle oluyor mu ? Cevap vermediğim oluyorsa kusura bakmasın göremiyorum çünkü
@Hülya12 @Kayra'nın Annesi 👼🏼 @Zeynep23 @Asena.ase @Gamze Hümeyra moderatörler ve arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim 💜
Canım sen normalde telefondan uygulamanın bildirimlerini kapattın mı çünkü mesela benim internetim hani çok şey olmasın diye gitmesin diye ben uygulamanın telefonunda kendisinden bildirimleri kapattım hani bana gelmesin diye

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
İyi geceler kızlar
Ya ben postlara çoğunlukla bilgim olduğu konulara yazıyorum posta alıntı yapılıp bana yazılınca çoğunlukla bildirim gelmiyor postlara bakarken tesadüfen görüyorum sizde de öyle oluyor mu ? Cevap vermediğim oluyorsa kusura bakmasın göremiyorum çünkü
@Hülya12 @Kayra'nın Annesi 👼🏼 @Zeynep23 @Asena.ase @Gamze Hümeyra moderatörler ve arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim 💜
Canım bildirimleri kapatmış olabilirsin.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar