Kizlar sizde duanizi istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayna tarafından oluşturulan Kizlar sizde duanizi istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,044 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sizde duanizi istiyorum
Konbuyu başlatan Ayna
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayna

Paramedik anne

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk cocugumda gelişme geriliği vardı 38+2 de 2300 Gr doğdu bu gebeligimde sormuştum doktora gelişme geriliği var mı diye.6. aydan sonra belli olur demişti bende tedirginim canım.borkac doktora görünmekte fayda var bazen gereksizce korkutabiliyor doktorlar insanı.insallah güzel haberler alirsin

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Benimde ilk cocugumda gelişme geriliği vardı 38+2 de 2300 Gr doğdu bu gebeligimde sormuştum doktora gelişme geriliği var mı diye.6. aydan sonra belli olur demişti bende tedirginim canım.borkac doktora görünmekte fayda var bazen gereksizce korkutabiliyor doktorlar insanı.insallah güzel haberler alirsin
Insallah canm kucuk olsun yeterki saglikli dogsun zamaninda

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Ben normalde 30+4 gunluk hamleyim ama bebegim 28+1mis ve cocuk cok kucuk dedi doktor kendi muaine oldugum doktar degil baska doktora gitmisdim o doktor kafasi kuculuyo dedi benide sabah sabah cok uzdu aglamaktan bi hal oldum 2 sat icersin kendi dr randovi alcatim oda izindeymis bende ayni hastahanede baska dr aldim randovi o dr dediki yok kafasi falan kuculmuyo cocuk hepden cok kucuk dedi boyle bisey basina gelen varmi acaba ya yarinda baska dr onerdiler ona gitcem luften dua edin benim icin 🤲insallah iyi hbr verir dr yarin
Temiz bi uzmana görünün yaşadığınız yerde araştırma hastanesi varsa Prof filan bulmaya çalışın kendinizi de strese sokmayın bebek daha çok etkilenir İnşAllah güzel haberler alırsınız

Ayna

Kayıtlı Üye
rank
Temiz bi uzmana görünün yaşadığınız yerde araştırma hastanesi varsa Prof filan bulmaya çalışın kendinizi de strese sokmayın bebek daha çok etkilenir İnşAllah güzel haberler alırsınız
Insallah cnm yok yasagim yerde izmire gidicem yarinki dr ayni seyler soylerse izmire gitcez insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar