Sorum var Kızlar sizden dua istiyorum 🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan Kızlar sizden dua istiyorum 🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 412 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sizden dua istiyorum 🙏
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sümeyra o tam bir çıngıraklı yılan Onun yüzünü şeytan görsün hiç sevmiyorum sustum sustum en sonunda patladım ona geçen seneden beri Onunla da konuşmuyorum hatta eşimin sülalesiyle komple arama mesafe koydum çok iki yüzlüler kaynanam gelinlerine hep bir kulp takar ama kendi kızı melektir eltim ikinci çocuğa hamile kaldı Vay efendim Niye hemen çocuk yapmış da daha diğeri küçükmüş de ardından hemen Görümcem hamile kaldı 4.çocuğuna ve 3.çocuğu geçen sene doğmuştu kendi kızına gelince yanlışlıkla hamile kalmış deyip ona toz kondurmadı böyle bir pislik her geldiğinde evini temizlerim gidip komşulara deterjanımı çok harcıyor diyormuş daha kendi götünü kaldıramıyor ona çocuk mu emanet edilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yardımcı olabilecek kimse yok çünkü herkes uzakta oturuyor ya da genele İstanbul dışında artık bir şekilde atlatacağız inşallah Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun güzel dileklerin için🙏💖

Yardımcı olabilecek kimse yok çünkü herkes uzakta oturuyor ya da genele İstanbul dışında artık bir şekilde atlatacağız inşallah Çok teşekkür ederim canım Allah razı olsun güzel dileklerin için🙏💖

Canım Kardeşim küçük o daha kendine zor bakıyor Burada da kimsem yok Eşimin ailesi de komple memlekette zaten Onlarla konuşmuyorum biliyorsun artık bir şekilde idare edeceğiz yapacak bir şey yok elisayi da zaten tek başıma büyüttüm ben

Canım Kardeşim küçük o daha kendine zor bakıyor Burada da kimsem yok Eşimin ailesi de komple memlekette zaten Onlarla konuşmuyorum biliyorsun artık bir şekilde idare edeceğiz yapacak bir şey yok elisayi da tek başına büyüttüm zaten

Çok çok amin güzel dileklerin için çok teşekkür ederim Allah razı olsun🥰💖🙏

Aynı benim kızım da öyle canım aşırı derecede bağımlı 2 dakika ortadan kaybolayım dayak yemiş gibi ağlar ve kucağımda asla inmez Bir de tekrar sezeryan olacağım o dikişlerle almazsam daha çok sinirlenecek nasıl yapacağım bilmiyorum

Amin canım çok teşekkür ederim Allah razı olsun

Çok sağ ol abla Allah razı olsun dualarında bana yer verdiğin için evet uzakta yaşamak çok zor Yani en ufak bir şey de Kimsen yoksa öyle kolay hareket edemiyorsun

Teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun🙏💖

Eder inşallah canım Allah razı olsun🙏💖

Sağ ol canım Allah razı olsun Maalesef ki benim doğurduğum hastane hiç güzel bir hastane değil Özel olmasına rağmen aynı çocuk ticarethanesi gibi bir şey olmayan çocukları bile küveze koyuyorlar sırf devletten para koparabilmek için benim kızımda da bir şey yoktu doğurduğumda bir şey yok dediler sonra yok çocuk enfeksiyon kaptı yok ciğerlerinde sıkıntı falan filan dediler çocuğu görmeye gittiğimde bile hiçbir şey yoktu 2 hafta boşu boşuna tuttular ve herkes o doktordan şikayetçiydi o zaman tabii acemiydim aklım ermedi bir şey demedim Dedim neyse Hani iyi olsun yeter ama bunda da aynı şeyi yaparlarsa kesinlikle orada tutmayacağım Gerekirse başka hastaneye götürüp göstereceğim Eğer çocukta bir şey çıkmazsa zaten Direkt gidip o doktoru şikayet edeceğim hiç sevmiyorum milleti aşağılayıp kaba kaba konuşan pisliğin teki
Ay İnan ki şaşkınlıkla okudum hem anneden hem kayınvaliden den yana şansını hiç yok ne kadar pis bir kadınmış ya en güzelini yapıyorsun mesafeni koy senin de kafan rahat olur evine de huzursuzluk koymazsın ben de beni üzen kalbimi kıran iki yüzlü insanlara karşı mesafeliyim gitsinler kendi kötülüklerinde boğulsunlar 🙄😒

Tüm sayfalar yüklendi.