Kızlar size bir müjdem var 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar size bir müjdem var 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,841 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar size bir müjdem var 😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Cabukda öğrenir onudami bilmiyor Eminem tarif atsın belki akıl eder oraya bakar @Zeynep23
Aynenn aynen bazen oradaki yorumları okuyorum diyorki yeni gelinler ben yemek yapmayı burda öğrendim bu yaşa kadar insan hiç mi birşey öğrenmez ya evlenince akılları başlarına geliyor yemek yapmayı bilmiyordum ben diyip
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnternet özürlü öyle yararlı yerlere girmez düz mantık bizim ki 😂😂
Bu ne biçim kızdır leee insan yaşayamaz ki bunlan😅😅

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Aynenn aynen bazen oradaki yorumları okuyorum diyorki yeni gelinler ben yemek yapmayı burda öğrendim bu yaşa kadar insan hiç mi birşey öğrenmez ya evlenince akılları başlarına geliyor yemek yapmayı bilmiyordum ben diyip

Bu ne biçim kızdır leee insan yaşayamaz ki bunlan😅😅
Yaşayan var boyu kadar da kızı var 13 yaşında Allah tan anasına çekmemiş 🙏🤣 yengecim diye peşimde anasını çıldırtıyor yavrum🤣🤣

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Yaşayan var boyu kadar da kızı var 13 yaşında Allah tan anasına çekmemiş 🙏🤣 yengecim diye peşimde anasını çıldırtıyor yavrum🤣🤣
Hay maşallah ona demekki o da anasından memnun değil 🤣🤣

Kahka atarak yani guluyirum nasıl yazıyorum yaziyorum bilmiyorum keske ses kaydı olsaydı🤣🤣🤣🤣
Ya bende bende keşke ses kaydı olsa ya gözümden yaş geldi resmen

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kahka atarak yani guluyirum nasıl yazıyorum yaziyorum bilmiyorum keske ses kaydı olsaydı🤣🤣🤣🤣
Yemeğe çağırıyorum. Ya da çaya filan yeni bir eşya aldiysam. Ay ne gerek var olmamış. Bende de aynısından var bilmem ne 🤣🤣 çatlıyor yaa mall🤣🤣

Kızı seviyor emineyi sevilmiyecek insnami benim arkadaşım 😂😂😂😂🥰🥰🥰😘 hasedinden kuduuruyor 😂
Aynen ben çocuğun suyuna yaşına göre hareket ediyorum eşimde öyle. Beraber hamburger siname günleri yapıyoruz. O yüzden benimle vakit geçirmek istiyor yavrum 😂

Kızı seviyor emineyi sevilmiyecek insnami benim arkadaşım 😂😂😂😂🥰🥰🥰😘 hasedinden kuduuruyor 😂
Aynen ben çocuğun suyuna yaşına göre hareket ediyorum eşimde öyle. Beraber hamburger siname günleri yapıyoruz. O yüzden benimle vakit geçirmek istiyor yavrum 😂
Aynen öyle ya ben bile görmeden sevdim çok ❤️🫶❤️💞😘😍❣️
Bende sizi çok seviyorum valla @Hülya12 @S❤️S❤️G❤️G

Tüm sayfalar yüklendi.