Kızlar size bir müjdem var 😂😂

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hertelden kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan Kızlar size bir müjdem var 😂😂 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,781 kez görüntülenmiş, 173 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hertelden
Konu Başlığı Kızlar size bir müjdem var 😂😂
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
Ay sorma sorma Kayra da çok yaramaz ya insan 2 dakika ya 2 dakika oturmaz mı asla otur muyor asla çocuğun lügatında yok oturmak 😂😂tek oturduğu yer sofra oda karnını doyurmak için sonra oda yok Allah ne verdiyse hep yürümek istiyor canımızı çıkardı Allah'tan annemin yanındayım da annem ilgileniyor 😂😂
Hahaha😂😂iyi Kayra en azından sofrada oturuyo yusufda oda yok ben sofrayı hazırlayana kadar anca sonra tam yemek yicem masaya gelmeye calisiyo ne yediğimdrn anlıyorum ne icdigimden yusufda iki dk oturmaz bacım benimde annem yanımda allahdanda bı 15 gündür

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Hahaha😂😂iyi Kayra en azından sofrada oturuyo yusufda oda yok ben sofrayı hazırlayana kadar anca sonra tam yemek yicem masaya gelmeye calisiyo ne yediğimdrn anlıyorum ne icdigimden yusufda iki dk oturmaz bacım benimde annem yanımda allahdanda bı 15 gündür
Ayy Allah yardımcın olsun canım erkek çocuğu cidden çok yaramax oluyormuş onu anladım 😂😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar