kizlar size biseyy sorcam

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esraugurlu tarafından oluşturulan kizlar size biseyy sorcam başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 652 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı kizlar size biseyy sorcam
Konbuyu başlatan esraugurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
cam sakura hastanesine giden var mı ordaki doktorlar nasıl bilginiz varsa bu konuda bana dermisiniz
Ben o hastaneye gidiyorum canım orda doğum yapicam iyi doktorlar benim komşum da orda doğum yaptı o bile hemşireler ilgileniyo iyiler dedi odalar tek kişilik bayaa gittim farklı farklı doktorlara hepsi de iyiydi her şeyi söylüyolar açıklıyorlar sen nerde oturuyosun

esraugurlu

Kayıtlı Üye
rank
Ben o hastaneye gidiyorum canım orda doğum yapicam iyi doktorlar benim komşum da orda doğum yaptı o bile hemşireler ilgileniyo iyiler dedi odalar tek kişilik bayaa gittim farklı farklı doktorlara hepsi de iyiydi her şeyi söylüyolar açıklıyorlar sen nerde oturuyosun
bende başak şehirde oturuyorum önerdiniz bi doktor varmı acaba canim

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
bende başak şehirde oturuyorum önerdiniz bi doktor varmı acaba canim
Ben her gitmemde doktorların yardımcılarına muame oldum randevu aldım kadın doktora bi baktım erkek vardı bu sefer erkek doktora randevu aldım bi baktım kadın çıktı niye böyle diye sordum yardımcılarıymis asistanı galiba doktorlar ameliyatta felan oluyo heralde karolin diye doktor var ondan randevu aldım o doktor baktı iyiydi kadın ben olumsuz bişey duymadım cevremdekilerden bence hepsi iyidir yanındaki yardimcilari bile iyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar