Sorum var Kızlar size sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Fatoş Başak tarafından oluşturulan Kızlar size sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 260 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar size sorum var
Konbuyu başlatan Fatoş Başak
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan iki kız annesi💕🌺

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Herkese mrba sizlere sorum var 1 buçuk yıldan sonra bn değil afedersiniz eşim prezervatif kullanıyordu bu sene bıraktık acaba ne kadar sürede 2 çocuk olur acaba kaç dfa deniyoruz tutmuyor da

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
1 tane oğlum var 2 çocuk istiyoruz 1 yıldır bn değil afedersiniz eşim prezervatif kullanıyordu korunurdu ama sonra bıraktı ve 2 çoçuk olsun istiyorum ama tutmuyor yumurtlama dönemide denk gelmiyor
Adet bitiminden sonra gün aşırı ilişki olması lazım iki 3 günde bir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Herkese mrba sizlere sorum var 1 buçuk yıldan sonra bn değil afedersiniz eşim prezervatif kullanıyordu bu sene bıraktık acaba ne kadar sürede 2 çocuk olur acaba kaç dfa deniyoruz tutmuyor da
Adet bitiminden sonra gün aşıeı ilişki yaşa canım adet bittikten sonra da yumurtlama oluyor bazı kadınalrda bende öyle mesela. Gebe kalma olasılığın oluyor yumurtlama dönemini takip edersen stresten kaynaklı olmaz akışına bırak

Fatoş Başak

Kayıtlı Üye
rank
Adet bitiminden sonra gün aşıeı ilişki yaşa canım adet bittikten sonra da yumurtlama oluyor bazı kadınalrda bende öyle mesela. Gebe kalma olasılığın oluyor yumurtlama dönemini takip edersen stresten kaynaklı olmaz akışına bırak
Teşekkür ederim yorumunuz için şok şükür takmıyorum artık stres te yok adet biriminden sonra oluyor ama eşim çalışıyor o yüzden ancak akşam yanı gece oluyor gün aşırı olamıyor maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Düzenli İlişki Gerekiyor Canım Adet döngüsünü Takip Ederek
İlişki konusunda sorum yok ama sadece eşim çalışıyor ancak akşam müsait oluyor yani gün aşırı derecede yoğun olmuyor

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Teşekkür ederim yorumunuz için şok şükür takmıyorum artık stres te yok adet biriminden sonra oluyor ama eşim çalışıyor o yüzden ancak akşam yanı gece oluyor gün aşırı olamıyor maalesef
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlişki konusunda sorum yok ama sadece eşim çalışıyor ancak akşam müsait oluyor yani gün aşırı derecede yoğun olmuyor
Gün aşırı derken kuzum sabaha karşı demek istemiyorum 2 gümde bir ilişki yaşayın demek istedim çünkü her gün olursa sprem kalitesi de düşer. 2 günde bir ilişki yaşayarak hamile kalma ihtimalini artırırsın . Rabbim gönlüne göre versin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Nasip canm benim 2. 5 ay sürdü 3. De hiç düşünmediğim istemediğim halde oldu o yüzden nasip bnce

Tüm sayfalar yüklendi.