Sorum var Kizlar sizinle bir sorunumu paylaşmak istiyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kizlar sizinle bir sorunumu paylaşmak istiyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 632 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sizinle bir sorunumu paylaşmak istiyorum
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Sabretmek zorunda değilsin kuzum zatwn sende bir annenin evladısın annen seni eşin dövsün sövsün diye büyütmedi ezdirme kendini
Orası öyle canım doğru söylüyorsun annesi aramız bozulsun hiç istemez eşimle benim annemi kıskandı büyük bir ihtimalle çünkü dediği kelime annem gelince ben ona karşı çok değişiyormusum sonra annem gidince bir kaç gün sonra kendime geliyormusum bu nasıl bir cümledir ya ama artık eskisi kadar ona iyi davranmiyorum kendisi de farkında ama Allah büyük ya Onu sadece Allah'a havale ediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Orası öyle canım doğru söylüyorsun annesi aramız bozulsun hiç istemez eşimle benim annemi kıskandı büyük bir ihtimalle çünkü dediği kelime annem gelince ben ona karşı çok değişiyormusum sonra annem gidince bir kaç gün sonra kendime geliyormusum bu nasıl bir cümledir ya ama artık eskisi kadar ona iyi davranmiyorum kendisi de farkında ama Allah büyük ya Onu sadece Allah'a havale ediyorum
Fark etsin hatta yüzüne de vur böyle şaka yollu lafını sok eşinle aranın iyi olduğunu bilmesine gerek yok sanki onun söylediği laftan sonra hala aranız füzelmemiş gibi davran ki oda nasıl bşr hata yaptığını anlasın hoş ben kendi anneme iyiyim diye eşimin ailesine iyi olmak zorunda değilim benim annem bana belki onlfa göre daha iyi davranıyor bunu bilemez ki eşin kadın nasıl kendini senin annenle kıyaslayıp annesi gelince değişiypr diye bilir düpedüz annesi onu dolduruyor oğlum demeye getirmiş kaynanan 🤦🏻‍♀️buna kim olsa sinirlenir ama bunun çözzümğ şiddet değil ne yazık ki

Tüm sayfalar yüklendi.