Kızlar Soğan Kürü Uygulayıp hamile kalanlar etkisini görenler bi bakabilir mi bilgi amaçlı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Çiçekk tarafından oluşturulan Kızlar Soğan Kürü Uygulayıp hamile kalanlar etkisini görenler bi bakabilir mi bilgi amaçlı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 622 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kızlar Soğan Kürü Uygulayıp hamile kalanlar etkisini görenler bi bakabilir mi bilgi amaçlı
Konbuyu başlatan Çiçekk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hiç kullanmadım kuzum bilgim yok

gamize

Kayıtlı Üye
rank
kızlar bu kürü uygulayan var mı, faydasını gördünüz mü ne zaman başlanması gerekiyor adet bittikten sonra mı
Ben kullandım ve hamile kaldım şuan da 35 haftalık hamileyim 9 ay çocuk düşündük ama olmadı biri de bana soğan suyu önerdi kullandım. Adetliyken de icebilirsin adet bittikten sonra da ben adetin 3. Günü içtim günde 2 defa ve 15 gün boyunca

Çiçekk

Kayıtlı Üye
rank
Ben kullandım ve hamile kaldım şuan da 35 haftalık hamileyim 9 ay çocuk düşündük ama olmadı biri de bana soğan suyu önerdi kullandım. Adetliyken de icebilirsin adet bittikten sonra da ben adetin 3. Günü içtim günde 2 defa ve 15 gün boyunca
Çok sevindim, inşAllah sağlıcakla kucağınıza alırsınız bebeğinizi🌸 Peki aç karnına mı tok karnına mı içtiniz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar