Kızlar son aylarda sürekli karın ahirisi normalmi sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 58sivas tarafından oluşturulan Kızlar son aylarda sürekli karın ahirisi normalmi sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,397 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar son aylarda sürekli karın ahirisi normalmi sizce
Konbuyu başlatan 58sivas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gizemrüya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Helal olsun kuzum ne demek 😘.ya haklsiin banada zaman normlqde hızlı geçiyordu takı 30 kadar şuan 34+6 olduk ama sanki 1 yıldır 34 de kalmış gibiyim 34 de nasıl geldik onu anlamadim 🤭🤭ama 34 geçmiyor kuzum 😂😂
Senin mesele de Şaban gibi olmuş şimdi ben buraya çıktım ama nasıl çıktım niye çıktım 😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin mesele de Şaban gibi olmuş şimdi ben buraya çıktım ama nasıl çıktım niye çıktım 😁😁
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum biliyorum sabırsızlanıyorsun ama bı bakmışsın paşan doğmuş bi bakmışsın büyümüş 🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin kuzum biliyorum sabırsızlanıyorsun ama bı bakmışsın paşan doğmuş bi bakmışsın büyümüş 🥲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız sesli güldüm bak buna evet aynen öyle oluyor 😂😂 ben bu haftaya nasıl geldim 😅 yada devamı neden gelmiyor 😂😂 Allah'ta seni güldürsün kuzum
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzum bi bakmışsın paşan doğmuş bi bakmışsın büyümüş🥲
@Gamze Hümeyra ay inslahh kuzum baya sabırsızlanıyorum hemde kucagima alıp sarıp sarmalamak istiyorum miniğimi 🤲🏻😍 Allah'ım vaktinde sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 ( cümlemizin)
Amin canım

58sivas

Kayıtlı Üye
rank
Son anda ıkınılmıyormu kuzum bide nefes tutarak değil nefesini kaçırarak ıkınmalıymışsın kraplar banada bazen oluyor bacağımda bir kaç günde bir magnezyum falan eksikliğinden sanırım doktorunuza danışın isterse
İlaç içiyorum evet çok iyi geliyor

@Gamze Hümeyra ay inslahh kuzum baya sabırsızlanıyorum hemde kucagima alıp sarıp sarmalamak istiyorum miniğimi 🤲🏻😍 Allah'ım vaktinde sağ salim kucağıma almayı nasip etsin inşallah 🤲🏻 ( cümlemizin)
Aminnnnnnnnn

Aminnnnnnnnn
Son anda ıkınılmıyormu kuzum bide nefes tutarak değil nefesini kaçırarak ıkınmalıymışsın kraplar banada bazen oluyor bacağımda bir kaç günde bir magnezyum falan eksikliğinden sanırım doktorunuza danışın isterse
Bn hasteney gitmeden ikinmistim 2 hemen oldu Allah'ın izniyle

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlaç içiyorum evet çok iyi geliyor

Aminnnnnnnnn

Aminnnnnnnnn

Bn hasteney gitmeden ikinmistim 2 hemen oldu Allah'ın izniyle
Bunu duymamıştım ya son anda ıkın diyolar diye duydumda

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Amiiinn insallah kuzum 🤲😔
Al benden de o kadqr su 2 3 gündür neler çekiyorum 🤦🏻‍♀️karın ağrısı kasık ağrısı bel ağrısı anı gelen sancılar mide bulantısı şimdi de yürürken alt tarafıma bıçak saplanir gibi sancı giriyor 🤦🏻‍♀️sağ salim bir dogursaydık

Vayyy be sana da bisey kalmamis canımmmmmmmm😍😍😍 hadi insallah sende mis kokuluna kavusacaksin cok az kaldi 🥰💋
Suni sanci icin erken diyorlar beklemem lazimis 40 ya 41 hafdaya gibi bekletecekler qaliba 39+ 3 im

Tüm sayfalar yüklendi.