Sorum var Kızlar sormak istediğim bi soru var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bebişimin annesiyim tarafından oluşturulan Kızlar sormak istediğim bi soru var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,263 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 10 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sormak istediğim bi soru var
Konbuyu başlatan Bebişimin annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Sırt üstü yatmayı tavsiye etmiyorlar canım rahat olmuyorlarmis öyle duydum ben yine yan tarafına yastık koy hafif yan yat
Canım şuan yatmıyorum daha doğrusu bebek için yatamıyorum doğumdan sonra inşallah yanlara dönüp yatıyorum ne yaptıysam hiç rahat edemiyorum bacak aralarım çok ağrıyor

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Ben sağ tarafıma uzanınca daha rahat hissediyorum ama belirli Bi süreden sonra sol tarafımada dönüyom ama soltarafım hiç rahat olmuyor bana sizler hangi tarafınızda rahat oluyorsunuz
Bide İnternet ten Bi doktorun açıklamasına göre hamile kadınlar sol tarafta uzansınlar diyordu o taraf daha iyi miş daha rahatlık veriyormuş kalp açısından ama bende hiç iyi olmuyor
Sağ rahat sol tarafıma yatamiyorum 5 dk fazla çarpıntı yapıyo bende o yüzden yatamiyorum

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Yastık koyup uyumayı denediniz mi
Evet ama o şekil hiç rahat edemedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladm canım zor vallaha bizim işimiz ben uyurken bile yoruluyorum 🤣😀
Çok haklısın vallahi 😁😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Anladm canım zor vallaha bizim işimiz ben uyurken bile yoruluyorum 🤣😀
Çok haklısın vallahi 😁😁

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben sağ tarafıma uzanınca daha rahat hissediyorum ama belirli Bi süreden sonra sol tarafımada dönüyom ama soltarafım hiç rahat olmuyor bana sizler hangi tarafınızda rahat oluyorsunuz
Bide İnternet ten Bi doktorun açıklamasına göre hamile kadınlar sol tarafta uzansınlar diyordu o taraf daha iyi miş daha rahatlık veriyormuş kalp açısından ama bende hiç iyi olmuyor
Sağ tarafıma rahat yatabiliyorum, sola yatınca şiddetli bi ağrı oluyor ama ister istemez uyku sırasında falan dönüyorum. Sağ tarafım çürüdü resmen yatmaktan kulağım falan ağrıyor o derece 🙈😔🤗

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Ben de hep sağ tarafıma yatıyorum canım ara arada sol tarafa dönüyorum daha rahat oluyor bana da 😊

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank
Gebelkte sola yatmk önerilir bebepe sizden daha kolay kan akışı ve besin akışı güzel olsn diye bu genel olması gereken durumdr sol tavsıye edilr.

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum genelde sol tarafa uzanmak daha iyi sen sol tarafa uzanmaya çalış hep

Tüm sayfalar yüklendi.