Sorum var Kızlar sorum ilişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dilan ❤️ tarafından oluşturulan Kızlar sorum ilişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,012 kez görüntülenmiş, 59 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum ilişki
Konbuyu başlatan Dilan ❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi de ben kimsenin burda bu konuya dalga geçtiğini görmüyorum. Arkadaş normal bı soru sordu kendince sadece söylenen cümle herkesi şaşırttı ve güldürdü. Neden dalga gecilsin ki anlamadım.
Tekrar diyorum canım buraya gelip cevap verip sonra soruya saçma demek insanı kırar zaten uyarı bunun üstüne yapıldı. Eğer soru size saçma geliyor ise yazmayın denildi

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bazılari diyo gebelikte erkek için boşalınca iciteki çocuk hamile kalıyormuş öyle bişey varmı ?
Bu arkadaş bişey sordu ister saçma olsun ister de ne olursa olsun düzgün cevap verin yada yorum yapmayın kaldiki bende böyle bişey okudum gördüm haberlerde belki doğru belki değil bilemem

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bence kızların cevapları değil bu soru dalga geçilmek için sorulmuş! Hangi akla mantığa sığar ki küçücük bebeğin hamile kalıp doğurduğu! Gerçekten buna inanarak sorduysan senin psikoloğa ihtiyacın var. Dalga amaçlı sorduysan milletin dalga geçmesine laf edemezsin !
Buralara soru sorarken biraz tartın düşünün!

Tüm sayfalar yüklendi.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar