Sorum var Kızlar sorum olucak...

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Azra melis Ebru tarafından oluşturulan Kızlar sorum olucak... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 431 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum olucak...
Konbuyu başlatan Azra melis Ebru
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar bebeğim 4 aylık hem anne sütü hem mama ile besleniyor fakat emzirdgim zaman çişi az oluyor ama mama içtiği zaman bezini dolduruyor çiş acaba sütüm mu yetmiyor diye düşünüyorum ama emzirdigim zaman sık sık uyanıyor
Canım sen kendin de fark edebilirsin sütün ağzımı çok mu ve sıktığında sütün çok geliyor mu yani mama içtiği zaman karnı tamamen doyduğu için bezini doldurabilir

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım sen kendin de fark edebilirsin sütün ağzımı çok mu ve sıktığında sütün çok geliyor mu yani mama içtiği zaman karnı tamamen doyduğu için bezini doldurabilir
Sütümu sıktığımda evet geliyor çok ama ilk emziriyorum ardından mama veriyorum göğsümu bosaltiyor ama tam boşaltmiyor Ama mamayı verince içiyor baya

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sütümu sıktığımda evet geliyor çok ama ilk emziriyorum ardından mama veriyorum göğsümu bosaltiyor ama tam boşaltmiyor Ama mamayı verince içiyor baya
Canım emzirdiğin zaman bir göğsünü tam boşaltana kadar emzir yoksa aksi takdirde süt üretimi oluşmaz göğsünü tam boşaltmaz isen

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Canım emzirdiğin zaman bir göğsünü tam boşaltana kadar emzir yoksa aksi takdirde süt üretimi oluşmaz göğsünü tam boşaltmaz isen
Doğru diyosun canım emzirdikten sonra mama veriyorum ve sonra tekrar bir kaç saat sonra emzirmeye kalktığım da göğüslerim sızlıyor emerken sütüm kaynıyor süt üretimi oluyodur dimi

Azra melis Ebru

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım kaynadığıni hissediyor isen oluyordur
Bide cnm gece bir kere mama veriyorum ilk emziriyorum sonra 3 saat sonra fln uyanıyor sabah 6 ya karşı emziriyorum emmiyor mama istiyor mama yapıyorum yiyiyor uyuyor fakat canım beni emerken kendini çok sıkıyor alttan gazını çıkarırken de ağlamaya başlıyor acaba enfeksiyon mu var bağırsakların da mi sorun var bilemedim ben bir kaç çay kaşığı tarhana çorbası tattirdim dört gün önce fln o günden beri kakasını ve alttan gazını cikaramiyodu dün fitil verdim onun etkisiyle ağlayarak ikinarak yapmaya başladı ilk normal yaptı sonra biraz ishale dönüştu acaba dişten mi anlamadım gitti

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bide cnm gece bir kere mama veriyorum ilk emziriyorum sonra 3 saat sonra fln uyanıyor sabah 6 ya karşı emziriyorum emmiyor mama istiyor mama yapıyorum yiyiyor uyuyor fakat canım beni emerken kendini çok sıkıyor alttan gazını çıkarırken de ağlamaya başlıyor acaba enfeksiyon mu var bağırsakların da mi sorun var bilemedim ben bir kaç çay kaşığı tarhana çorbası tattirdim dört gün önce fln o günden beri kakasını ve alttan gazını cikaramiyodu dün fitil verdim onun etkisiyle ağlayarak ikinarak yapmaya başladı ilk normal yaptı sonra biraz ishale dönüştu acaba dişten mi anlamadım gitti
Gazını çıkartamiyor ondan öyle canım her emzirmedeen sonra mutlaka gazını çıkart karnına zeytinyağı ile masaj yap arada bir çay kaşığı zeytinyağı verebilirsin

Tüm sayfalar yüklendi.