Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayse53 tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 434 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Ayse53
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayse53

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalığım sürekli beyaz kati akıntım var hiç geçmeyen hiç durmayan sürekli olması normal mi birde geceleri çok bel ağrım oluyor bel ağrısından uyuyamıyorum bazende sanki kasığıma baskı var bebek orda gbi sert normal mi bunlar ?

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
21 haftalığım sürekli beyaz kati akıntım var hiç geçmeyen hiç durmayan sürekli olması normal mi birde geceleri çok bel ağrım oluyor bel ağrısından uyuyamıyorum bazende sanki kasığıma baskı var bebek orda gbi sert normal mi bunlar ?
Normal cnm ilerki haftalarda daha da çoğalıyor ağrılar Allah yardımcımız olsun

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 21 haftaligim dün gece hastanedeydim aynı durumdan dolayı doktor gayet normal dedi sizintida bebek baskı yaptığından oluyormuş zaten bende kalça ağrısı ve kasık ağrısı var hepsine normal dedi ama koyu bir akintin varsa eğer enfeksiyona bağlı olabilir bunun için gitmelisin geçmiş olsun

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende 21 haftaligim dün gece hastanedeydim aynı durumdan dolayı doktor gayet normal dedi sizintida bebek baskı yaptığından oluyormuş zaten bende kalça ağrısı ve kasık ağrısı var hepsine normal dedi ama koyu bir akintin varsa eğer enfeksiyona bağlı olabilir bunun için gitmelisin geçmiş olsun
Bebek kasığımda resmen daha şimdiden kalkarken yürürken zorluyor beni Allah yardımcımiz olsun gerçekten

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Beyaz akıntı hamilelik boyunca normal görülüyor hormonal olarak olan bi akıntı agrı durumu da bebek büyüdükçe yerleştikçe devam ediyo

Ayse53

Kayıtlı Üye
rank
Aynı canım aynı ben dun gittim işte sanki alttan çıkacak öyle bir his kasıkta ama yerlesiyorlar herhalde iyice tam zamanı Allah kolaylık versin bu hisler bile çok güzel
Rabbim hepimize yardımcı olsun canm zor valla
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Beyaz akıntı hamilelik boyunca normal görülüyor hormonal olarak olan bi akıntı agrı durumu da bebek büyüdükçe yerleştikçe devam edi

Beyaz akıntı hamilelik boyunca normal görülüyor hormonal olarak olan bi akıntı agrı durumu da bebek büyüdükçe yerleştikçe devam ediyo
Demek ki bizim yaramaz da büyüyor ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar