Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Cennetlık tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 398 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan Cennetlık
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SBA-

Cennetlık

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalık hamıleyım 3 gebelıgım oncekı ıkı gebelıgımden de karnım cok kucuk gozukyor her keste baya karnın küçük 3 kıloda doguramazsın dedıler genelde cocuklarım tompıs olur oglum 3.800 olmustu kızım 4.300 dogulmustu 42 haftalıkta dogum yaptım ıkı gebelıgımde de bole durumı yasayan varmı acaba

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalık hamıleyım 3 gebelıgım oncekı ıkı gebelıgımden de karnım cok kucuk gozukyor her keste baya karnın küçük 3 kıloda doguramazsın dedıler genelde cocuklarım tompıs olur oglum 3.800 olmustu kızım 4.300 dogulmustu 42 haftalıkta dogum yaptım ıkı gebelıgımde de bole durumı yasayan varmı acaba
Canım karın büyüklüğüyle bebek kilosunun hiçbir alakası yok neden insanlar doktormuş GIBI yorum yapıp insanın moralini bozuyorlar anlamıyorum.

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Banada öyle diyenler çok oldu ben 27 haftalık hamileyim karnım hala çok küçük ama bebeğimin kilosu yerinde sadece ben kilo alamıyorum bebek gelişiyor. Kimseyi dinleme kafana takma umursama bak çocuklarının hepsi sağlıklı doğmuş önemli olanda o zaten senin karnının büyüklüğü aldığın kilo değil

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar