Kizlar sorum var🤔

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nupel karayel tarafından oluşturulan Kizlar sorum var🤔 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,510 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum var🤔
Konbuyu başlatan Nupel karayel
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Canimm Bende 1 ay oturamamıştım sürekli sızlıyor aciyordu sen sadece doktorun verdiğini kullan canım herkesin ki aynı değil seninki de iyileşir zamanla sabret 🙏
Kizlar bugün 18gudur doğum yaptım normal doğum bu dikişler nezmn ilesiyor oturamiyorum hala resmen 3kutu pasuman kullandım dün kaynanam misafirlige gittimisti kaynanam demiş hala dikişleri ilesmemis kadın demiş Arap sabunuyla yikasin sürekli hatta gidip almış dün akşamdan beri onu yapıyorum ne yapicam ben ya dikişler doğumda da zormuş

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar bugün 18gudur doğum yaptım normal doğum bu dikişler nezmn ilesiyor oturamiyorum hala resmen 3kutu pasuman kullandım dün kaynanam misafirlige gittimisti kaynanam demiş hala dikişleri ilesmemis kadın demiş Arap sabunuyla yikasin sürekli hatta gidip almış dün akşamdan beri onu yapıyorum ne yapicam ben ya dikişler doğumda da zormuş
Canim dikise hiç arap sabunu kullanılır mi akıl var mantık var yani hadi enfeksiyon kaptı ne olacak o zaman daha kötü olursun canim dikkat et lütfen herkesin dedigine de inanma hele ki temizlik ürünü dikise surulmez

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben normal doğmadım bilmiyorum ama arkadaş doğum yaptı batikonlu su yapıyordu leğende oturuyordu biraz doktoru demişti onada tabi sen yine de sor bi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar