Kızlar sorum var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Kızlar sorum var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 842 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar sorum var
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar benim 3.5 yaşındaki kızım da geniz eti sorunu varmış bugün benim de onun da kontrolü vardı geniz eti ameliyatı hakkında bilginiz varsa bana bilgi verebilir misiniz
Canım benim büyük kızımda da vardı 5 yaşında oldu çok basit bir ameliyat korkma sakın 10 dk bile sürmüyor geçmiş olsun Rabbim sağlık versin

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hanımlar benim 3.5 yaşındaki kızım da geniz eti sorunu varmış bugün benim de onun da kontrolü vardı geniz eti ameliyatı hakkında bilginiz varsa bana bilgi verebilir misiniz
Ben oldum şimdi rahatım çok şükür 45 dakika anca sürdü ama ayılmam uzun sürdü orası ayrı tabi ki kolay bir operasyon yani

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim kardeşimde cardı geniz ve bademcik ikisini bir aldırdık 5 yaşındayken 2. Gününde toparladı ben 24 yaşında oldum 3 gün ameliyat olduğun hastanede yattım taburcu edildim 1 hafta sonra tekrar hastaneye kaldırıldım kanamayla 4 ünite kan kaybettim ve 1 kere daha ameliyat oldum 13 gün hastanede yattım sadece serumla besledim. Demem o ki küçükken yaptır büyüyünce çok sıkıntı 😂 he tabi bizimkilerin içinde bademcik ameliyatıda vardı. Geniz ona kıyasla daha da basit aslında

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Benim kardeşimde cardı geniz ve bademcik ikisini bir aldırdık 5 yaşındayken 2. Gününde toparladı ben 24 yaşında oldum 3 gün ameliyat olduğun hastanede yattım taburcu edildim 1 hafta sonra tekrar hastaneye kaldırıldım kanamayla 4 ünite kan kaybettim ve 1 kere daha ameliyat oldum 13 gün hastanede yattım sadece serumla besledim. Demem o ki küçükken yaptır büyüyünce çok sıkıntı 😂 he tabi bizimkilerin içinde bademcik ameliyatıda vardı. Geniz ona kıyasla daha da basit aslında
Geçmiş olsun canım ewt yetişkinler iÇin çok zor çocuklarda daha basit

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım ewt yetişkinler iÇin çok zor çocuklarda daha basit
Aynen birde annemi gep korkutmuşlar bademciklerini aldırırsan çocuğun hep hasta olur hep faranjit olur diye yemin ediyorum ameliyat olana kadar her 3 ayda bir boğazlarım şişerdi ve annem sürekli ateşlenen hastalanan bir çocukla uğraltı mecburen ameliyat oldum 5. Yılım henüz hasta olmadım boğazım 1 kere bile sıkıntı çıkarmadı.

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bklm şimdi ilaç tedavisine başladık faydası olmazsa beş yaşında ameliyat olacak bklm

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Aynen birde annemi gep korkutmuşlar bademciklerini aldırırsan çocuğun hep hasta olur hep faranjit olur diye yemin ediyorum ameliyat olana kadar her 3 ayda bir boğazlarım şişerdi ve annem sürekli ateşlenen hastalanan bir çocukla uğraltı mecburen ameliyat oldum 5. Yılım henüz hasta olmadım boğazım 1 kere bile sıkıntı çıkarmadı.
Geniz eti değilde bademcik aldırmak iyi değil derler fakat sağlık bu alınması gerekiyorsa alınmalı

Tüm sayfalar yüklendi.