Kizlar sorum varrr?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Gözbebeğim tarafından oluşturulan Kizlar sorum varrr? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 695 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı Kizlar sorum varrr?
Konbuyu başlatan Gözbebeğim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan sümeyra.gkck21❤️😍

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Ewt 3 düşüğüm oldu kaç doktor gezdim bişey ögrenemedim şimdi bir doktor tedavisi altındayım bana dedi bildiğin an gel iğne yazacam ilaç verdi şimdi kullanıyorum çok çok sağol allah isteyen herkese versin yıl gittikçe bizden gidiyor benimle evlenen herkesin olunca millet bakişindan biktim ama allahima güveniyorum zamanı bekliyorum eminim ...
Ya sen boşver millet nasıl bakarsa baksın sen de ben istemiyorum de geçiştir gitsin klomen diye bir ilaç kullandım sende kullaniyormusun

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Ben çok memnunum çevrendeki insanalrinda kullandığı için memnun kalanlar çok ben Dr vermedi bana ben eczaneden alıp içtim o ay hamile kaldım
Benimki oluyor çocuk düşük olduğu için bakıyorum o isteyip olmayan kişiler kullanır haklisin kimisi diyor sen korkmuşsun sondan düşüklerin oluyor korkum var biliyorum ama düşüklerin sebebini oğrenemedim gitti

sümeyra.gkck21❤️😍

rank
Benimki oluyor çocuk düşük olduğu için bakıyorum o isteyip olmayan kişiler kullanır haklisin kimisi diyor sen korkmuşsun sondan düşüklerin oluyor korkum var biliyorum ama düşüklerin sebebini oğrenemedim gitti
Evet haklısın neden olduğu belli değilmi peki düşük 3 tane az değil yani

Gözbebeğim

Kayıtlı Üye
rank
Alla alla çok tuhaf acaba neden oluyor o zamn peki merak ettim
Bende senin gibi merak ediyorum vallah en son bir doktor da kaldım ramotoloji alakası yok beni oraya yönlendirdi 2 tane hap verdi kullanıyorum bana dedi hamile olduğun an gel iğne yazacam bende bekliyorum kaldığım an o doktora gitmek için bu seferde bakayım dedim ..

sümeyra.gkck21❤️😍

rank
Bende senin gibi merak ediyorum vallah en son bir doktor da kaldım ramotoloji alakası yok beni oraya yönlendirdi 2 tane hap verdi kullanıyorum bana dedi hamile olduğun an gel iğne yazacam bende bekliyorum kaldığım an o doktora gitmek için bu seferde bakayım dedim ..
İnşallah bir an önce hamile kalırsın sonra sağlıkla kucağına alırsın bebeğini canım benim ❤️🥰😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar