Kizlar sorum varrrrr

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Kizlar sorum varrrrr başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,344 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar sorum varrrrr
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asel'in annesi ❤️

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle nasılsınız inş hamile olan anneler yavrularına sağ salim kavuşur hamile kalmayı isteyenler de hayırlı haberler alırlar sorum su ki 27 haftalık oldum ama karnım yumuşacık ve sanki göbek hiç yok bazen patlayacak gibi oluyorum bazen inmiş oluyor sanki bebegin hareketleri yerinde çok şükür son 3 aya girdik ondan mi anlamadim

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle nasılsınız inş hamile olan anneler yavrularına sağ salim kavuşur hamile kalmayı isteyenler de hayırlı haberler alırlar sorum su ki 27 haftalık oldum ama karnım yumuşacık ve sanki göbek hiç yok bazen patlayacak gibi oluyorum bazen inmiş oluyor sanki bebegin hareketleri yerinde çok şükür son 3 aya girdik ondan mi anlamadim
Canım 29. Haftadayım benimde öyle özellikle alt Karın bölgem yumuşak bazen genel olarak karnım inik bazen mideme kadar sert ve şiş. Sıkıntı olduğunu düşünmüyorum

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Aynısı bende de arada şişiyo bazen sertleşiyo benimde hiç göbeğim yok aynı şeyler ama normal bence anormal bişey olsa doktor söylerdi canım için rahat değilse bi doktora git istersen

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim cnm 28 olduk bugün bazen karnım taş gbi oluyor hamile olduğum çıkıyor ortaya bazen bir kayboluyor kimse son aylarimda olduğumu anlamıyorum hele otururken var ya dersin hiç hamile değil bu kadın 😀

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Bende öyleyim cnm 28 olduk bugün bazen karnım taş gbi oluyor hamile olduğum çıkıyor ortaya bazen bir kayboluyor kimse son aylarimda olduğumu anlamıyorum hele otururken var ya dersin hiç hamile değil bu kadın 😀
Benimde aynı canım normal göbek yağı gibi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Perşembe randevum var ama ben kilolu hamişlerdenim 100 ile hamile kaldım ona bağlıyorum cnm
O zaman senin ki normal canım

Perşembe randevum var ama ben kilolu hamişlerdenim 100 ile hamile kaldım ona bağlıyorum cnm
Aynısı bende de arada şişiyo bazen sertleşiyo benimde hiç göbeğim yok aynı şeyler ama normal bence anormal bişey olsa doktor söylerdi canım için rahat değilse bi doktora git istersen
Gidecem canım 1 hafta sonra

Son düzenleme:

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Benimde aynı canım normal göbek yağı gibi

Gidecem canım 1 hafta sonra
Normal cnm iç karnimiz büyük meraketme 😀 böyle daha iyi kilo vermesi kolay olur 87 kiloyla hamile kaldım 2 ayım kaldı yine 87 kiloyum 😀

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar