Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Ocak Anneleri kategorisinde Hazall tarafından oluşturulan Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 547 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Ocak Anneleri
Konu Başlığı Kızlar şu korselere bi baksanıza 🤭
Konbuyu başlatan Hazall
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan £LisaM

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun üstünden 3 sene geçse bile etkili falan diyorlar desenem mi acaba? Siz ne düşünüyorsunuz? Normalde reklamlara inanmam her türlü dalavereyi yapıyorlar ama 270₺ yazıyor öyle çok da bi fiyat değil gibi 😬

Ekli dosyalar

• IMG_1119.png
    IMG_1119.png
    912.9 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_1120.png
    IMG_1120.png
    838.3 KB · Görüntüleme: 31

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Doğumun üstünden 3 sene geçse bile etkili falan diyorlar desenem mi acaba? Siz ne düşünüyorsunuz? Normalde reklamlara inanmam her türlü dalavereyi yapıyorlar ama 270₺ yazıyor öyle çok da bi fiyat değil gibi 😬
Valla cnm ben bunları bilmiyorum ama ben tayt aldım birde ebebekten korse aldım tayt güzel korseyi daha kullanmadım doğumdan sonra kullanacağım inşallah

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Valla cnm ben bunları bilmiyorum ama ben tayt aldım birde ebebekten korse aldım tayt güzel korseyi daha kullanmadım doğumdan sonra kullanacağım inşallah
Ben bi korse aldım da çok sıcak bastı cırtları her yere takıldı kıyafet içinde çok belli oldu bu kamufle de eder gibi geldi🤔

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ben bi korse aldım da çok sıcak bastı cırtları her yere takıldı kıyafet içinde çok belli oldu bu kamufle de eder gibi geldi🤔
Tayt a güzel oluyor cnm o hiç belli etmiyor topluyor birde yani birde korse ile olacak iş değil biraz da diyet yapmak lazım cnm yediğine de dikkat et biraz o zaman daha güzel etki eder cnm

Buğlemin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Si
Canım aynı siteden dün baktım lohusa korsesi diye bende çok kararsız kaldım alıp almamakta 100 de 100 göbek gider dedi kadın banada bende çok kararsız kaldım evet bir korse kullanicam ama burdan alirmiyim emin olamadim 40 çıkmasına 12 gün kaldı 40 çıktığı gibi doktor korse kullan dedi çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ayremse baya faydalı ya benim çevrem de de çok kullanan oldu. Bayada faydalı bende 40 çıksın alacağım inşallah

erica

Kayıtlı Üye
rank
Zayıflama taytı var çok guz trendyolda var ben aldım iç çamaşırıma kadar ıslanıyor ve terlediginiz gibi ustunuzu çıkarmanız lazım ve sikilastiriyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Tayt a güzel oluyor cnm o hiç belli etmiyor topluyor birde yani birde korse ile olacak iş değil biraz da diyet yapmak lazım cnm yediğine de dikkat et biraz o zaman daha güzel etki eder cnm
Valla benim kız sağolsun yedirmiyor zaten kendi doydu mu çekiştiriyor kaldırıyor masadan 🤭
Si

Canım aynı siteden dün baktım lohusa korsesi diye bende çok kararsız kaldım alıp almamakta 100 de 100 göbek gider dedi kadın banada bende çok kararsız kaldım evet bir korse kullanicam ama burdan alirmiyim emin olamadim 40 çıkmasına 12 gün kaldı 40 çıktığı gibi doktor korse kullan dedi çünkü
Benim 15 ay oldu ama sitede 2 sene de geçse etkili yazıyor kararsız kaldım ben de reklamda baya kadını topladı videoda oynama yoksa 😬 Benim doktora sordum safsata zaten toplar o dar giyinmek idrar enfeksiyonu yapar dedi bana gerek yok dedi ama mutlaka tak bak benim kaldı
Ayremse baya faydalı ya benim çevrem de de çok kullanan oldu. Bayada faydalı bende 40 çıksın alacağım inşallah
Ay bi sene geçse de faydalı olur mu ki acaba 🤔
Zayıflama taytı var çok guz trendyolda var ben aldım iç çamaşırıma kadar ıslanıyor ve terlediginiz gibi ustunuzu çıkarmanız lazım ve sikilastiriyor
Sauna taytı dedikleri mi oluyor bakmıştım da baya pahalıydı onlar sanki

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi gibi duruyor canım denemek lazım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar