Kizlar Sütümü nasil artıra bilirim ne yemeleyim 25 günlüğüz mama da veriyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan Kizlar Sütümü nasil artıra bilirim ne yemeleyim 25 günlüğüz mama da veriyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 937 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı Kizlar Sütümü nasil artıra bilirim ne yemeleyim 25 günlüğüz mama da veriyorum
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hatice k

Kaçak 🤩

Kayıtlı Üye
rank
Ben şekerli cay, hurma, tahin pekmez, bulgur pilavi, komposto vs denedim. Yeterince artmadi, mamaya gecmemek icin doktor solgar sut artirici hap onerdi, doktorumun kendisi de icmis. O da fayda görmüş ben de fayda gördüm

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol su ve sık sık emzirmek sütümü çoğaltır canım illa bir şey diyorsan kompostu da çok faydalı bdn ilk haftalar kompostu çok içerdim
3 litre içiyorum su yetermi ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol su ve sık sık emzirmek sütümü çoğaltır canım illa bir şey diyorsan kompostu da çok faydalı bdn ilk haftalar kompostu çok içerdim
Geceleri sık sık biraz zor oluyor ya😏😊 gecede mi sık sık canim

Tahin ,hurma kuru incir , rezene, sıcak şekerli çay eşliğinde ekmek peynir . Tavuk pilav . Uyumadan önce ekmek tahin ye çok etkili ve petibör bisküvi. En az 2 litre su
Kahvaltıda tahin yiyorum aslında tesekur ederim

Benimde bi zaman az geldi sütüm bende sıcak sütün içine 2 3 tatlı kaşığı pekmez koyup içtim sabah kahvaltıdan sonra akşam yatmadan önce çok faydasını gördüm bunuda deneyebilirsin inşallah sanada fayda eder miniğün karnı doyar bol bol sütün olur inşallah 😍🌸
Ay âmin İNSAALLAH canim çok üzülüyorum mama veriyorum diye😔

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Canım ben bu konuda çok takıntılıyım yani sütümü nasıl arttırabilirim Çok araştırdım çok bilgi edindim Şu 4 aydan beri ilk etapta bol bol su kuru incir yulaf ezmesi kefir Cennet hurması ceviz kompostolar hurma dut kurusu gene bu dut kurusunu kaynar suyun içine bir çay kaşığı dut kurusu at suyunu çeksin iyicene dutu çeksin onu o şekilde iç çok güzel süt yapıyor rezene ama rezenenin tohumu un çorbası Bunlar sütünün artırılmasında gerçekten çok yardımcı oluyor

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben bu konuda çok takıntılıyım yani sütümü nasıl arttırabilirim Çok araştırdım çok bilgi edindim Şu 4 aydan beri ilk etapta bol bol su kuru incir yulaf ezmesi kefir Cennet hurması ceviz kompostolar hurma dut kurusu gene bu dut kurusunu kaynar suyun içine bir çay kaşığı dut kurusu at suyunu çeksin iyicene dutu çeksin onu o şekilde iç çok güzel süt yapıyor rezene ama rezenenin tohumu un çorbası Bunlar sütünün artırılmasında gerçekten çok yardımcı oluyor
İNSAALLAH Canim artar bebegin mama yemekten kurtulur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar