Sorum var Kızlar tavsiyenize ihtiyacım var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 2 prenses1prens annesi tarafından oluşturulan Kızlar tavsiyenize ihtiyacım var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 280 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar tavsiyenize ihtiyacım var
Konbuyu başlatan 2 prenses1prens annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
İftara ev sahibi ni ve ailesini davet ettim ne pişirsem diye düşünüyorum kürdan kebabı mı yoksa fırında sebzeli tavuk mu yâda sebzeli et yemeğimi diye aralarında kaldım sizece hangini yapayım karasız kaldım 🤔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
İftara ev sahibi ni ve ailesini davet ettim ne pişirsem diye düşünüyorum kürdan kebabı mı yoksa fırında sebzeli tavuk mu yâda sebzeli et yemeğimi diye aralarında kaldım sizece hangini yapayım karasız kaldım 🤔
Bence kürdan kebabı yap kuzum yanında pirinç pilavı cacık salata mercimek çorbası oh mis

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Hamile olduğum için ya da niyetli olduğum için değil diyette olduğum için daha fazla okuyamayacağım :) ama hepsi çok lezzetli olur. Ben ana yemek haricinde bolca pratik meze yapıyorum sofra daha çok çeşitli ve meziyetli görünüyor 😀 örneğin yoğurt+tahin+sarımsak bunun birleşimden muhtemeşem bi meze çıkıyor herkesin bilmediği bir tat ve şimdiye kadar sevemeyecek birine rastlamadım. Aralara bolca salata yada meze eklenirse sofra kendini zengin gösterir. Küçük küçük çok çeşit

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Bnce kürdan kebabı yap yanına pilav salata cacık yap turşu vs çıkart aralara az az olmak kaydıyla bir iki bir şey daha yapabilirsin misal bir tabak sarma dolma bir tabak börek değişik salata fln çaya da tatlı falan yap yenir ama çorbayı unutma mutlaka yap bizmkiler ilk çorbasını yer sonra yemeği mideleri yumusasin yemekte ağrımasın diye

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bnce kürdan kebabı yap yanına pilav salata cacık yap turşu vs çıkart aralara az az olmak kaydıyla bir iki bir şey daha yapabilirsin misal bir tabak sarma dolma bir tabak börek değişik salata fln çaya da tatlı falan yap yenir ama çorbayı unutma mutlaka yap bizmkiler ilk çorbasını yer sonra yemeği mideleri yumusasin yemekte ağrımasın diye
Yapacağım canım da yoğurt çorbası yapacağım buğdayı çıkardım zaten yaprak sarma da yapacağım bir ay önce sardım attım buzluğa öyle biber ve de salatalık turşusu koyacağım aralara tatlı olarak da pastane usulü şekerpare yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamile olduğum için ya da niyetli olduğum için değil diyette olduğum için daha fazla okuyamayacağım :) ama hepsi çok lezzetli olur. Ben ana yemek haricinde bolca pratik meze yapıyorum sofra daha çok çeşitli ve meziyetli görünüyor 😀 örneğin yoğurt+tahin+sarımsak bunun birleşimden muhtemeşem bi meze çıkıyor herkesin bilmediği bir tat ve şimdiye kadar sevemeyecek birine rastlamadım. Aralara bolca salata yada meze eklenirse sofra kendini zengin gösterir. Küçük küçük çok çeşit
Aynen canım iyi olur haklısın onlarında aklımda bulunduracağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen canım iyi olur haklısın onlarında aklımda bulunduracağım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yapacağım canım da yoğurt çorbası yapacağım buğdayı çıkardım zaten yaprak sarma da yapacağım bir ay önce sardım attım buzluğa öyle biber ve de salatalık turşusu koyacağım aralara tatlı olarak da pastane usulü şekerpare yaptım
Eline sağlık cnm benim iyi olur bence çok güzel olur öyle yap ya bn tatlıyı genel de çay ile veririm yani yemekten sonra yani yemekle koyunca kimse yemiyor 😂 annemde hep sarıp buzluğa atıyor çok güzel

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kürdan kebap daha hafif ve guzel olur kuzum iftardan sonra diger yemekler bazen ağır olabiliyor açıkçası afoyet olsun simdiden elleine saglik❤🥰

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tüm sayfalar yüklendi.