Sorum var Kizlar test yaptim gebeymisim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Melisaazra1238 tarafından oluşturulan Kizlar test yaptim gebeymisim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 883 kez görüntülenmiş, 31 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kizlar test yaptim gebeymisim
Konbuyu başlatan Melisaazra1238
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cansum06

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucagina almayı nasip etsin rabbim inşallah hayırla çocuğun kaç aylık kuzum

Melisaazra1238

Kayıtlı Üye
rank
Gözün aydın canım hoş gelmiş mercimek ❤🥰 sag saglim hayirli bir şekilde kucağına almayı nasip etsin rabbim canim
Amin çok saol bitanem de bir yanım sa uzgundu 16 aylik kızım var gündüzleri uyumaz geceleri sık uyanir erkendi benim için Ama bir yandan da Allahin takdiriymis demekki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı olsun canım sağlıkla kucagina almayı nasip etsin rabbim inşallah hayırla çocuğun kaç aylık kuzum
Saol bebeğim 1 saat önce test yaptım canım bilmiyorum kac aylik pazartesi öğrenicem

gozun aydin canim
Saol canim benim

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Amin çok saol bitanem de bir yanım sa uzgundu 16 aylik kızım var gündüzleri uyumaz geceleri sık uyanir erkendi benim için Ama bir yandan da Allahin takdiriymis demekki

Saol bebeğim 1 saat önce test yaptım canım bilmiyorum kac aylik pazartesi öğrenicem

Saol canim benim
Kuzum herşey sağlıkla ilerlesin inşallah 😘😘🤭🤗💫

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Saol canim benim
Oyyy canim benim zor bir surec evet ama anneler herseyin ustunden gelir kuzum kendini poztif tut bebis etkilenmesin zaman su gibi bi bakmissin kocaman olmuslar yeterki saglik olsun

Tüm sayfalar yüklendi.