Sorum var Kızlar tetanoz aşısı oldum bugün şiddetli başım ağrıyor normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde evamia tarafından oluşturulan Kızlar tetanoz aşısı oldum bugün şiddetli başım ağrıyor normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 332 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar tetanoz aşısı oldum bugün şiddetli başım ağrıyor normal mi
Konbuyu başlatan evamia
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Sinem&masal

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkileri arasında yazıyor ama genelde ateş halsizlik falan yaparmış baş ağrısı nadir
Bende ilk kızımda baş ağrısı yaşamıştım doktor bana normal dedi halsizlik de vardı bide iki gün boyunca şiddetli ağrı çektim ama sen yinede doktoruna danış herkesde bir olmayabilir bu hamileliğimde daha olmadım 22 haftaya giricem

evamia

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk kızımda baş ağrısı yaşamıştım doktor bana normal dedi halsizlik de vardı bide iki gün boyunca şiddetli ağrı çektim ama sen yinede doktoruna danış herkesde bir olmayabilir bu hamileliğimde daha olmadım 22 haftaya giricem
Neden olmadın peki ben 21. Haftamdayım zamanı geldi dediler

tatlı telaşım kızım

Kayıtlı Üye
rank
10 yıl süre içerisinde bütün dozlarimi olduğum için gerek yok benimkilerin arasında 5 ay var
Tatlım ben gebeyken ikisini de oldum üçüncüsü için gidince o bizde yok dedi yine gebe kalınca yine aşı olursun dedi bana sence aşı olmalı mıyım üçüncüyü yani gerekliyse nerde aşı olabilirim bilgin var mı

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Yan etkileri arasında yazıyor ama genelde ateş halsizlik falan yaparmış baş ağrısı nadir
Çok geçmiş olsun. Ben sağlık ocağına gidip beni neden tetenoz için aramadıklarını sordum. Hemşire dediki aramadım çünkü aşı yok elimde.. git al gel yapalım dio. 28. Haftadayım almadım da yaptırmadım da.

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Benimde Ogün kolum çok ağrıdı ya ilk kez asi da öyle öldüm geçmiş olsun canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun. Ben sağlık ocağına gidip beni neden tetenoz için aramadıklarını sordum. Hemşire dediki aramadım çünkü aşı yok elimde.. git al gel yapalım dio. 28. Haftadayım almadım da yaptırmadım da.
Ne saçma iş oda ve

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
Benimde Ogün kolum çok ağrıdı ya ilk kez asi da öyle öldüm geçmiş olsun canım benim ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ne saçma iş oda ve
Şikayet edeceğim o zaman sağlık bakanlığına aşısız olduğunuz için ben aşımı kaçırıyorum dedim. Nereye ederseniz edin şikayet dedi.. etmedim ay uğraşmak istemedim.

Tüm sayfalar yüklendi.