Kızlar uzun yolculuk ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan Kızlar uzun yolculuk ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,176 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Kızlar uzun yolculuk ile ilgili
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seccill

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ben 2 seneye yakın memlekete gidemedim bazı nedenlerden dolayı suan orada cok güzel kar var cok gitmek istiyorum ya insalkah rabbim nasip ederse tehlike geçerse insallah insallah 12 haftadan sonra yani 13 14 haftada falan uzun yolculuk yapılırmı otobüsle yapan oldu mu zararlı mı ya
Yolculuk için Dr ye danışman daha mantıklı olur senin durumunu en iyi o biliyor sonuçta.

Cnm yani uzun bı yolsa gitme bence.. bak ben 2- 3 saatlik yola geldim şuan biraz şifa kaptım gibi evden çıkmaya bak .. ki tehliken varsa hiç çıkma bu kış ortasında
Haklısın canım tehlike geçince gitsem mi diye düşündüm :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yolculuk için Dr ye danışman daha mantıklı olur senin durumunu en iyi o biliyor sonuçta.
Haklısın canım teşekkür ederim :)

Aynen :) cok sağol canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-09-06
Gebeliğinizin 24. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mısır büyüklüğünde.
Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 32 cm ağırlıgı 640 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Seccill

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben 2 seneye yakın memlekete gidemedim bazı nedenlerden dolayı suan orada cok güzel kar var cok gitmek istiyorum ya insalkah rabbim nasip ederse tehlike geçerse insallah insallah 12 haftadan sonra yani 13 14 haftada falan uzun yolculuk yapılırmı otobüsle yapan oldu mu zararlı mı ya
Ben otobüs ile yolculuk yaptım 10 haftalıkken sabah 10 da bindim akşam 8 de memleketteydim sadece sık tuvaletim geliyordu ve çok fazla karnım şişiyordu yani fazla gaz yapıyordu onun haricinde bi sıkıntı yaşamadım ama kış zamanı ben evden çıkmaya korkarım düşüp kayatım birşey olur diye sende dikkat et kendine

Ben otobüs ile yolculuk yaptım 10 haftalıkken sabah 10 da bindim akşam 8 de memleketteydim sadece sık tuvaletim geliyordu ve çok fazla karnım şişiyordu yani fazla gaz yapıyordu onun haricinde bi sıkıntı yaşamadım ama kış zamanı ben evden çıkmaya korkarım düşüp kayatım birşey olur diye sende dikkat et kendine
Canım masallah SANa ben hep yattım ya hala yatıyorum düşük tehlikem var kanamam falan oluyordu cok şükür suan yok insllah 3 hafta ya kadar olmaz daha

Bu andan, bebeğinizin beklenen doğum tarihine kadar olan sürede bebeğinizin ayakları yaklaşık iki kat artarak 45 mm den 83 mm ye çıkacaktır. Bazı anneler doğum öncesi prova niteliğindeki Braxton Hicks kasılmaları (doğum öncesi kasılmaları) yaşayabilirler. Daha önce gebe kalmış kadınlarda daha erken başlar ve daha şiddetli olur. Gebelik sırasındaki baş dönmelerine karşı yan tarafınıza yatmanız size faydalı olacaktır.

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
16.haftada 24 saattik yola gittim kendi aracımla doktorum 3 saatte bir mola verip 15 dk yürüyeceksin dedi 18.haftada geri döndüm şükür sıkıntı olmadı

leylalee

Kayıtlı Üye
rank
canim bana dr 30. haftada izin vermisti ama aralarda kalk yuru demisti 14 saatlik yola memleketime gitmistim otobusle.. dr una bi sor canim yinede...

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
AY canım ben senin haftaların da Ankara'ya annemgile gidecektim ama doktorum şahsi araçla gideceksen git çünkü 2 saatte yada 3 saatte yarım saat yürüyüş yapman lazım bide virüs vs var demişti yoksa diğer türlü gitme dedi o yüzden gitmedim canım bebek için ilk. 3 ay çok önemli demişti bana bende riske atamadim

16.haftada 24 saattik yola gittim kendi aracımla doktorum 3 saatte bir mola verip 15 dk yürüyeceksin dedi 18.haftada geri döndüm şükür sıkıntı olmadı
Masallah canım

canim bana dr 30. haftada izin vermisti ama aralarda kalk yuru demisti 14 saatlik yola memleketime gitmistim otobusle.. dr una bi sor canim yinede...
Sorucam insallah bakalım hayırlısı

Seccill

Kayıtlı Üye
rank
Canım masallah SANa ben hep yattım ya hala yatıyorum düşük tehlikem var kanamam falan oluyordu cok şükür suan yok insllah 3 hafta ya kadar olmaz daha
İnş olmaz canım minigini kucagına alırsın ben herşeyi yaptım hiç hamile degilmişim gibi bir sıkıntıda yaşamadım allaha şükür

Tüm sayfalar yüklendi.