Kızlar valla benden bıktınız ama sorularım dan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde Oya nızam tarafından oluşturulan Kızlar valla benden bıktınız ama sorularım dan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 623 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar valla benden bıktınız ama sorularım dan
Konbuyu başlatan Oya nızam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra
Kızlar yıne ben valla cok soru soruyorum ama napıyım 8sene evlat hasreti cektım Rabbıme hamd olsun bu sene anne oldum ama tecrübe konusunda ıyı degılım aslında cok soru soruyorum farkındayım sımdı benım oglum 28 gunluk oldu teyzeleri ben aptamıl kullanıyorum ama degıstırcem mamayı gaz yapıyo cunku doktora danısmama gerek varmı sızce
Aptamil conformil gaz yapmayan mama benimde bebeğim kolikti doktor Aptamil conformil kullanın dedi onu 10 aydır kullanıyoruz çok şükür iyi geldi. Bebelac antikolikte gaz sorunu icin bilgin olsundoktiruna danışırsan icinrahat etmiş olur zaten yüksek ihtimalle doktorunda deneyip göreceksiniz der

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar yıne ben valla cok soru soruyorum ama napıyım 8sene evlat hasreti cektım Rabbıme hamd olsun bu sene anne oldum ama tecrübe konusunda ıyı degılım aslında cok soru soruyorum farkındayım sımdı benım oglum 28 gunluk oldu teyzeleri ben aptamıl kullanıyorum ama degıstırcem mamayı gaz yapıyo cunku doktora danısmama gerek varmı sızce
Kuzum istediğin zaman istediğin şeyi sorabilirsin yardımcı oluruz elimizden geldiğince doktoruna danışabilirsin ama danışmadan da olur kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar