Kızlar yanlış anlamayın ama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Dicle özgür tarafından oluşturulan Kızlar yanlış anlamayın ama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 990 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yanlış anlamayın ama
Konbuyu başlatan Dicle özgür
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sümeyraaa🤍

Dicle özgür

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar paraya ihtiyacım var ve bu yüzden pardösümü satıyorum 350 TL'ye aldım sadece iki defa giydim tertemizdir ve kullanışlıdır gizli fermuarlı kemerli siyah renktir ilgilenenler yazabilir güvenilirdir haramla işimiz olmaz😅❤️ lütfen ciddi olan yazsın yada fikir vermek isteyen pazarlık payıda vardır

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar paraya ihtiyacım var ve bu yüzden pardösümü satıyorum 350 TL'ye aldım sadece iki defa giydim tertemizdir ve kullanışlıdır gizli fermuarlı kemerli siyah renktir ilgilenenler yazabilir güvenilirdir haramla işimiz olmaz😅❤️ lütfen ciddi olan yazsın yada fikir vermek isteyen pazarlık payıda vardır
Canım benim dolap uygulaması yada letgoda hemen satarsın ordada fotoğraf filan at alıcılar çok olur🌹🥰

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim dolap uygulaması yada letgoda hemen satarsın ordada fotoğraf filan at alıcılar çok olur🌹🥰
Ben bikere lc waikikiden 130a elbise aldım pandemi diye giymedim yıkadım bol diye satacaktım 80 en aşağı saçma sapan yazanlar oldu 35e isteyen oldu hatta bukuştuk mrsajda 35 yazdığı bende görünmemiş ne tuhaf bidahada satmam bişey satmadım şimdi bayramda giyerim hamileykem 😅

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
Ben bikere lc waikikiden 130a elbise aldım pandemi diye giymedim yıkadım bol diye satacaktım 80 en aşağı saçma sapan yazanlar oldu 35e isteyen oldu hatta bukuştuk mrsajda 35 yazdığı bende görünmemiş ne tuhaf bidahada satmam bişey satmadım şimdi bayramda giyerim hamileykem 😅onlarda

Ben bikere lc waikikiden 130a elbise aldım pandemi diye giymedim yıkadım bol diye satacaktım 80 en aşağı saçma sapan yazanlar oldu 35e isteyen oldu hatta bukuştuk mrsajda 35 yazdığı bende görünmemiş ne tuhaf bidahada satmam bişey satmadım şimdi bayramda giyerim hamileykem 😅
Onlarda tam fırsatçıymis 😀😀

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah Biran önce bütün sıkıntılarından kurtulursun canım

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.