Kızlar yardım edermisiniz

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Yunusli tarafından oluşturulan Kızlar yardım edermisiniz başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,451 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı Kızlar yardım edermisiniz
Konbuyu başlatan Yunusli
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yunusli

Mucizebebekim

Kayıtlı Üye
rank

Yunusli

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim 19 haftaligiz bizde 5 haftada ögrendik kese bostu sonra hep kanamalar dusuk riski daha yeni biraz rahat nefes alabildim

Evet canim 19 haftaligiz
Allah korusun canım saglikla sağ salim kucana alırsın inşallah size hayırlı evlat olsun,🤲🥰♥️♥️💋💋ben daha gebemiyim deyilmiyim bilmiyorum 1,2 güne test yapicam inşallah olurum 2 ci bebek istiyoruz 1 oğlum var 2yas 5 ayliq kızımızda olsun istiyoruz inşallah rabbim nasib eder 🤲🤲🤲🤲🤲😔
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya kızlar ben regl olmadım hala ama ağrılarım var belim karnım agriyir test yapmadım biraz daha beklemeli iyim yoksa test yapayımmi?

Ya kızlar ben regl olmadım hala ama ağrılarım var belim karnım agriyir test yapmadım biraz daha beklemeli iyim yoksa test yapayımmi?

Benim adetim 2 gün gecikti ve şuan belim karnım midem ağrıyor içeride biseyler oluyormuş gibi hiss ediyorum nedir sizce normalde adet olunca böyle olmaz
Kızlar ben hala regl olmadım ve ağrılarım var belim karnımın üstü çok ağrıyor birazda bekleyin test yapmalı iyim sizce?

Benim adetim 2 gün gecikti ve şuan belim karnım midem ağrıyor içeride biseyler oluyormuş gibi hiss ediyorum nedir sizce normalde adet olunca böyle olmaz
Kızlar ben hala regl olmadım ve ağrılarım var belim karnımın üstü çok ağrıyor birazda bekleyin test yapmalı iyim sizce?

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.