Sorum var Kızlar yardım edin küçük oğlum kabız kaç gündür büyük tuvaletini yaparken çok ağlıyor nasıl göz yaşı döküyor 😢😔🥺😭

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan Kızlar yardım edin küçük oğlum kabız kaç gündür büyük tuvaletini yaparken çok ağlıyor nasıl göz yaşı döküyor 😢😔🥺😭 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,212 kez görüntülenmiş, 49 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Kızlar yardım edin küçük oğlum kabız kaç gündür büyük tuvaletini yaparken çok ağlıyor nasıl göz yaşı döküyor 😢😔🥺😭
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Tm cnm inşallah hemen geçer o ağladıkça üzülüyorum gözyaşları döküyor 😢yedine içdine dikkatda ediyom 😔
Olur kuzum bebeklerde çocuklarda normal ne kadar dikkat etsekte olan oluyor benim oğlum 4 yaşına kadar kabız problemi çekti çok zor oluyor anlıyorum seni en son çağre lagma yaptiriyoduk biz mecburen Insalah o dereceye gelmezseniz sen dediklerimi uygula bakalim

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Olur kuzum bebeklerde çocuklarda normal ne kadar dikkat etsekte olan oluyor benim oğlum 4 yaşına kadar kabız problemi çekti çok zor oluyor anlıyorum seni en son çağre lagma yaptiriyoduk biz mecburen Insalah o dereceye gelmezseniz sen dediklerimi uygula bakalim
Tm canım uygilicam çok sağol ❤️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum oğlumda öyle oldu poposuna zeytinyağı sür hala bezli mi bezli değilse tuvalete çıkınca sende yardım et makatjna zeytinyağı sür gelir inşallah 🥺
Bezli canım zeytinyağı süruyom her altını açtığımda sağol cnmm😔

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar